SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Melih Arslan kimdir? Melih Arslan’ın hayatı…

Beşiktaş'a başkan adayı olmak için başvuran ancak geçerli imza sayısının 250'yi geçememesi nedeniyle aday olamayan Melih Arslan'ın hayatına dair ayrıntılar merak ediliyor. İşte Melih Arslan'ın yaşamıyla ilgili detaylar...

Güncellenme: 17:15, 10/10/2019
Melih Arslan kimdir? Melih Arslan’ın hayatı…

Beşiktaş’ta kongre yaklaşırken adaylık başvurularının son günü geldi. Melih Arslan Beşiktaş başkanlığına adaylığını açıkladı fakat 250 imzanın bir kısmının geçersiz olması nedeniyle aday olamadı.

MELİH ARSLAN KİMDİR?

1962 İstanbul doğumlu olan Melih Arslan Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olup daha sonra işletme mastırı yapmıştır.Trakya Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde ögretim görevlisi olarak görev yaptıktan sonra özel sektöre geçmiş ve gayrimenkul geliştirme, inşaat, inşaat ve proje yönetimi, yabancı yatırım fonlarının Türkiye'deki yatırımlarının yönetilmesi üzerine kendi şirketinde faaliyetlerine devam etmektedir. Evli ve bir kızı olan Arslan İngilizce bilmektedir.

İLGİLİ HABER Beşiktaş başkanlığına aday isimler belli oluyor... Beşiktaş`ta seçimler ne zaman? Beşiktaş başkanlığına aday isimler belli oluyor... Beşiktaş`ta seçimler ne zaman?

Yayınlanma Tarihi:15:20,