SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mehmet Demirkol’dan ilginç iddia: Steven Gerrard!

"Galatasaray'da sert bir divan kurulu oldu. Tamamını da takip ettim. İşim bu olmasa takip etmezdim. Galatasaray'da Mustafa Cengiz'e karşı çok ciddi muhalefet var. Mustafa Cengiz ibra edilmedi. Var mı bundan ötesi? Bizim kulüplerimizde başkan yönetmiyor, yönetiliyor. Başkan sosyal medya tarafından, medya tarafından, taraftar tarafından yönetiliyor."
"Türkiye - Arnavutluk maçında önemli olan bizim isteklerimiz doğrultusunda maçın oynanması. Rakibin oynamasına izin vermememiz lazım. Şenol Güneş, Beşiktaş'ta Cenk Tosun'u kenarda oynatmıştı, yarın 4-4-2'ye yakın bir diziliş bekliyorum. Burak'la Cenk'in oynayacağını düşünüyorum."
"Çağlar Söyüncü'de büyük gelişme var. Kaleci ve defans pozisyonunda alternatiflerimiz çok fazla. Cengiz Ünder çok farklı bir oyuncu. Cengiz varken Cengiz'e göre oyun planı yapabilirsiniz. Milli takım Cengiz olmadan da yapabiliyor bu da güzel bir şey."
"Şenol Güneş'in röportajından anladığım şu; Beşiktaş'ta göreve başladığında Fikret Orman ve Şenol Güneş'in bireysel hedefi vardı. Bu hedeflere ulaştılar fakat sonrasında Fikret Orman'ın tercih hataları süreci ekledi. Şenol Güneş'in oyun tarzı ile Abdullah Avcı'nın oyun tarzı aynı olsa farklı olurdu"
"Fikret Orman aday olmadı fakat Serdal Adalı, Orman ekolünün devamı sayılır. Serdal Adalı başkan olursa çok kötü bir tablo olmadığı takdirde Abdullah Avcı ile devam eder."
"Ahmet Nur Çebi ve Hürser Tekinoktay'ın kafasında farklı teknik direktörler olduğunu duyduk. Beşiktaş'ta teknik direktörlük için Steven Gerrard'ın da ismi geçiyor, Sergen Yalçın'ın da ismi geçiyor. "