SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mehmet Demirkol: ‘Tartışmayı Fatih Terim başlattı, Mustafa Cengiz devam ettiriyor! Dışarıdan dahil olan yok ki!’

Mehmet Demirkol; Fatih Terim ve Mustafa Cengiz tarafından üst üste yapılan açıklamaları yorumladı. Demirkol, "Bütün bu konuşmalar ve tartışmalarda dışarından kimse dahil olmadı. Fatih Terim bir şey söyledi, Mustafa Cengiz bir şey söyledi. Yorumlar yapılıyor elbette. Yorumların sebebi de tıpkı Fatih Hoca'nın Kayserispor maçı sonrası söylediklerinde olduğu gibi bazı şeyleri muğlakta bırakmasından" dedi.

Güncellenme: 17:35, 09/10/2019
Mehmet Demirkol: ‘Tartışmayı Fatih Terim başlattı, Mustafa Cengiz devam ettiriyor! Dışarıdan dahil olan yok ki!’

Galatasaray’da Fatih Terim ve Mustafa Cengiz’in üst üste açıklamaları gündeme damga vururken Mehmet Demirkol da beIN Manşet adlı programda konuyu değerlendirdi. Demirkol, “Bütün bu konuşmalar ve tartışmalarda dışarından kimse dahil olmadı. Fatih Terim bir şey söyledi, Mustafa Cengiz bir şey söyledi. Yorumlar yapılıyor elbette. Yorumların sebebi de tıpkı Fatih Hoca’nın Kayserispor maçı sonrası söylediklerinde olduğu gibi bazı şeyleri muğlakta bırakmasından. Bu kadar ciddi cümleleri söylerseniz insanlar da ‘Acaba kim? Abdurrahim Albayrak mı, Mustafa Cengiz mi vs.’ bir isim ararlar bundan daha normal bir şey yok” dedi.

İLGİLİ HABER Mustafa Cengiz: O laf sadece özel olarak Fatih Terim`e değil Mustafa Cengiz: O laf sadece özel olarak Fatih Terim`e değil

Demirkol, “Dışarıda kimse bir şey yapmadı. Mustafa Cengiz’le Fatih Hoca konuştu sadece. Çizgiyi aşan bir yorum varsa da seyretmeyin, okumayın yahu! Veya eleştirinin sınırlarını aştılarsa mahkemeye verin. Hakaret, iftira, küfür, yalan varsa mahkemeye giderler. Tartışmayı Fatih Terim başlattı, Mustafa Cengiz devam ettiriyor. Dışarıdan dahil olan yok ki!” diye konuştu ve görüşlerini şöyle dile getirdi:

‘Fatih Hoca bir şey diyecek ve duymayacak mıyız!’

“Hakemin kararları ve takımın mağduriyetinin konuşulduğu esnada Fatih Terim ‘Biraz da ceza almayanlar konuşsun’ diyorsa, işin bağlamında, bu konuda Fatih Terim’in tarafında olup konuşamayanlar anlaşılır. Bundan daha doğal bir şey yok. Kim olabilir? Fatih Hoca bir şey söylüyor. Birileri muhatabını tahmin ediyor… Fatih Hoca bir şey söyleyecek ve biz duymayacak mıyız? Fatih Terim de konuşulsun diye bu açıklamaları yapıyor muhtemelen.” İLGİLİ HABER `Fatih Terim`i Galatasaray`dan yollamak istiyorlar` `Fatih Terim`i Galatasaray`dan yollamak istiyorlar`

Yayınlanma Tarihi:20:33,