SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Dorukhan Toköz’den taraftarlara mesaj: ‘Sizlere söz veriyorum…’

Dorukhan Toköz’den taraftarlara mesaj: ‘Sizlere söz veriyorum…’

Dizinden ameliyat edilen Beşiktaşlı futbolcu Dorukhan Toköz, "İnşallah eskisinden daha iyi bir şekilde döneceğim, en azından dönmek için her şeyimi vereceğim. Sizlere bunun için söz veriyorum" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş’ın Süper Lig’de Aytemiz Alanyaspor’la oynadığı karşılaşmada dizinden sakatlanan ve ameliyat edilen siyah-beyazlı futbolcu Dorukhan Toköz, sağlıklı bir şekilde sahalara dönmek için elinden gelen her şeyi yapacağı belirtti.

Sosyal medya hesabından mesaj paylaşan ve ameliyatının iyi geçtiğini aktaran milli futbolcu, şunları kaydetti:

“Öncelikle aileme, hocalarıma, başkanıma, yönetim kurulumuza, yakınlarıma, yanımdan ayrılmayan telefonumu susturmayan dostlarıma, doktorum Sarper Çetinkaya’ya, takım arkadaşlarıma, milli takımımıza ve futbolcu dostlarıma, ülkemizin güzel camialarına, mesaj atan güzel dileklerde bulunan, dua eden taraftarımıza ve sayısız güzel insana ayrı ayrı sonsuz teşekkür ederim. İyi ki varsınız, beni daha güçlü kılıyorsunuz, tek tek cevap veremediğim için üzgünüm. İnşallah eskisinden daha iyi bir şekilde döneceğim, en azından dönmek için her şeyimi vereceğim. Sizlere bunun için söz veriyorum. ‘Sizin hayır sandığınızda şer, şer sandığınız şeyde hayır vardır, Allah bilir, siz bilemezsiniz’ kendinize iyi bakın, görüşmek üzere.”

View this post on Instagram

 

Ameliyatım gayet başarılı geçti ; öncelikle ailem hocalarım başkanım yönetim kurulumuz yakınlarım yanımdan ayrılmayan telefonumu susturmayan dostlarıma , Doktorum Sarper Çetinkaya'ya takım arkadaşlarım milli takımımız ve futbolcu dostlarıma Ülkemizin güzel camialarına mesaj atan güzel dileklerde bulanan dua eden taraftarımız ve sayısız güzel insana ayrı ayrı sonsuz teşekkür ederim iyi ki varsınız beni daha güçlü kılıyorsunuz tek tek cevap veremediğim için üzgünüm inşAllah eskisinden daha iyi bir şekilde döneceğim en azından dönmek için her şeyimi vereceğim sizlere bunun için söz veriyorum! “Sizin hayır sandığınızda şer; Şer sandığınız şeyde hayır vardır ALLAH (C.C) bilir siz bilemezsiniz!” Kendinize iyi bakın görüşmek üzere.

A post shared by Dorukhan Toköz (@dorukhantokoz) on

08 Ekim 2019 Yalçın Karadeniz`den Fikret Orman`a ağır eleştiri: Bu camia bu borcun sebebini ve müsebbibini ortaya çıkarmalı Beşiktaş Divan Kurulu eski Başkanı Yalçın Karadeniz, seçim öncesinde çarpıcı açıklamalar yaptı. Seçime girmesine herhangi bir mani olmayan Karadeniz, “Gerekli imza sayısına sahibim ama aday değilim. 431 milyon TL ile benim devrettiğim borç, bugün 4.4 milyar TL'ye çıktı. Bu camia bu borcun sebebini ve müsebbibini ortaya çıkarmalıdır” dedi. İlgili Haberi Oku