SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fikret Orman: ‘Bunu Beşiktaşlılar kendi içinde sorgulamalı’

Alanyaspor maçında sakatlanan Dorukhan Toköz'ü hastanede ziyaret eden Fikret Orman, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Aytemiz Alanyaspor maçında sakatlanan Dorukhan Toköz’ü hastanede ziyaret ettikten sonra açıklamalarda bulundu.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Orman, “Camiamız üzerinde olumsuz bir hava vardı. Bu maçtaki galibiyete ihtiyacımız vardı. Ona sevinelim derken çocukların sakatlığına üzüldük. Allah tedavisi olan hastalıklar versin diyelim. En kısa sürede takıma dönmesini bekleyeceğiz. Futbolun içinde olan şeyler bunlar” ifadeleri kullandı.

Dorukhan’ın devreyi kapattığını söyleyen Orman, “Futbolcu hep oynamak ister. Zor bir süreç bekliyor. Bu arada iki tane milli takım arası var. Bu da avantaj olarak görülebilir ama devreyi kapattı gibi” şeklinde konuştu.

Öte yandan Beşiktaş’ın topladığı puanların düşük olduğunu söyleyen Orman, “Beşiktaş’ın çok daha yüksek puanlarda olması lazım. Ama lig enteresan bir lig. Bu bizde esen hava başka kulüplerde esmiyor. Bunu da Beşiktaşlılar kendi içinde sorgulamalı” dedi.

Bir muhabirin “Beşiktaş’taki bu hava ne zaman değişir?” sorusuna yanıt veren Orman, “Ben gideceğim, herhalde değişir” dedi.

06 Ekim 2019 Serdal Adalı`dan Beşiktaş başkanlığı açıklaması! Beşiktaş 2`nci Başkanı Serdal Adalı, Beşiktaş`ta adaylık açıklamak öyle kolay bir konu değil. Eğer faydalı olacaksam, bir yararım olacaksa aday olmak istiyorum. Laf olsun diye `adayım` deyip de bir seçime girmeyi doğru bulmuyorum dedi. İlgili Haberi Oku