SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Bedensel engelli basketbolcunun destek arayışı: Bayrağımızı Avrupa arenasında dalgalandırırken…

Bedensel engelli basketbolcunun destek arayışı: Bayrağımızı Avrupa arenasında dalgalandırırken…

İtalya'nın Reggio Calabria Kulübü'ne transfer olan Latife Selin Şahin, sponsorlara seslenerek "Yaptığım spor branşı amatör olduğu için bu anlamda yaptığım işi destekleyecek, bayrağımızı Avrupa arenasında dalgalandırırken yanımda olacak ve destek verecek sponsorlara ihtiyaç duymaktayım" dedi.

Tekerlekli sandalye milli basketbol oyuncusu Latife Selin Şahin, sponsorlara çağrıda bulunarak, kendisine destek olmalarını istedi.

1907 Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi takımlarda forma giydiğini belirten bedensel engelli milli basketbolcu, yaptığı açıklamada, “Yaptığım spor branşı amatör olduğu için bu anlamda yaptığım işi destekleyecek, bayrağımızı Avrupa arenasında dalgalandırırken yanımda olacak ve destek verecek sponsorlara ihtiyaç duymaktayım” ifadesini kullandı.

Yeni sezonda İtalya'nın Reggio Calabria takımına transfer olan Latife Selin, görüşlerini şöyle paylaştı:

“Türkiye'den Avrupa'ya transfer olan ilk kadın oyuncu oldum. Halen A Milli Takım’a gururla hizmet etmekteyim. Yaptığım spor branşı amatör olduğu için bu anlamda yaptığım işi destekleyecek, bayrağımızı Avrupa arenasında dalgalandırırken yanımda olacak ve destek verecek sponsorlara ihtiyaç duymaktayım. Bu anlamda her kesimden destek bekliyorum.”

02 Ekim 2019 Dünya Atletizm Şampiyonası`nda kamera krizi! Kadın atletler şikayetçi oldu... Katar`ın beşkenti Doha`da cehennem sıcağında seyircisiz geçen Dünya Atletizm Şampiyonası`nda sprint çıkış takozlarına konulan yeni kameralar da tartışma yarattı. Alman kadın sprinterlerin kameraların üzerine tırmanmak zorunda kalmalarını ve vücutlarının yakından çekilmesini protesto etmesi üzerine IAAF çekimlere kısıtlama getirdi. İlgili Haberi Oku