SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bedensel engelli basketbolcunun destek arayışı: Bayrağımızı Avrupa arenasında dalgalandırırken…

İtalya'nın Reggio Calabria Kulübü'ne transfer olan Latife Selin Şahin, sponsorlara seslenerek "Yaptığım spor branşı amatör olduğu için bu anlamda yaptığım işi destekleyecek, bayrağımızı Avrupa arenasında dalgalandırırken yanımda olacak ve destek verecek sponsorlara ihtiyaç duymaktayım" dedi.

Güncellenme: 16:06, 03/10/2019
Bedensel engelli basketbolcunun destek arayışı: Bayrağımızı Avrupa arenasında dalgalandırırken…

Tekerlekli sandalye milli basketbol oyuncusu Latife Selin Şahin, sponsorlara çağrıda bulunarak, kendisine destek olmalarını istedi.

1907 Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi takımlarda forma giydiğini belirten bedensel engelli milli basketbolcu, yaptığı açıklamada, “Yaptığım spor branşı amatör olduğu için bu anlamda yaptığım işi destekleyecek, bayrağımızı Avrupa arenasında dalgalandırırken yanımda olacak ve destek verecek sponsorlara ihtiyaç duymaktayım” ifadesini kullandı.

Yeni sezonda İtalya'nın Reggio Calabria takımına transfer olan Latife Selin, görüşlerini şöyle paylaştı:

“Türkiye'den Avrupa'ya transfer olan ilk kadın oyuncu oldum. Halen A Milli Takım’a gururla hizmet etmekteyim. Yaptığım spor branşı amatör olduğu için bu anlamda yaptığım işi destekleyecek, bayrağımızı Avrupa arenasında dalgalandırırken yanımda olacak ve destek verecek sponsorlara ihtiyaç duymaktayım. Bu anlamda her kesimden destek bekliyorum.”

İLGİLİ HABER Dünya Atletizm Şampiyonası`nda kamera krizi! Kadın atletler şikayetçi oldu... Dünya Atletizm Şampiyonası`nda kamera krizi! Kadın atletler şikayetçi oldu...

Yayınlanma Tarihi:11:14,