SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fikret Orman’a çağrı! Rahmi Koç’tan sonra Tuncay Özilhan da devreye girdi

Rahmi Koç’tan sonra Tuncay Özilhan da devreye girdi; Fikret Orman’ı arayarak yönetimi değiştirerek seçime girmesi gerektiğini, güçlü bir listeyle yeni sayfa açmasını iletti.

SKOR ÖZEL | Ali Aydın
Güncellenme: 09:54, 02/10/2019
Fikret Orman’a çağrı! Rahmi Koç’tan sonra Tuncay Özilhan da devreye girdi

Beşiktaş’ta Başkan Fikret Orman hareketliliği yaşanıyor.

Aday olmamayı planlayan, bu saatten sonra tepkilerin dinmeyeceğini düşünen Fikret Orman, seçime girmek istememişti. Ancak camianın önde gelen isimleri Rahmi Koç ve Tuncay Özilhan devreye girdi. Rahmi Koç, dün Fikret Orman ile bir araya geldi ve özel bir görüşme yaptı. Tuncay Özilhan da siyah-beyazlıların başkanını arayarak kararından dönmesi için ikna turuna başladı.

BORÇLAR DAĞ GİBİ

Tuncay Özilhan, Fikret Orman'a yönetimini değiştirerek seçime girmesi gerektiğini ve güçlü bir listeyle seçimden çıkarak yeni sayfa açmasını iletti.

İLGİLİ HABER Sergen Yalçın`dan Beşiktaş açıklaması Sergen Yalçın`dan Beşiktaş açıklaması

Üzüntü ve kırgınlık içinde olan siyah-beyazlıların başkanı önümüzdeki günlerde kararını verecek.

Öte yandan ekonomik sıkıntı baş ağrıtıyor. Beşiktaş, bu ayın sonuna kadar 100 milyon TL'ye yakın bir ödeme yapmak zorunda… Futbolcuların borçsuzluk kâğıdı imzalamaması endişe yaratıyor.

BEŞİKTAŞ’A YAKIŞSIN

Fikret Orman, kulüp dergisinde seçim süreci ile ilgili yazdığı yazıda “7.5 yıllık görevim süresince her zaman Beşiktaş'ın menfaatlerini gözettim. Beşiktaş aşkıyla görevimi yerine getirmeye çalıştım. Hangi vasıfla olursa olsun kulübümüze hizmet etmekten her zaman gurur duyan birisi olarak tek isteğim, kongremizin Beşiktaş'ımıza yakışır bir ortamda gerçekleşmesidir. Şimdiden camiamıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.