SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bülent Yıldırım’dan Suat Arslanboğa yorumu: MHK’yi derhal istifaya çağırıyorum

Eski hakem Bülent Yıldırım, Merkez Hakem Kurulu'nun kararıyla Suat Arslanboğa'nın sözleşmesini fesheden Türkiye Futbol Federasyonu'na ve MHK'ye tepki gösterdi.

Güncellenme: 21:16, 01/10/2019
Bülent Yıldırım’dan Suat Arslanboğa yorumu: MHK’yi derhal istifaya çağırıyorum

FIFA kokartlı eski hakem Bülent Yıldırım, CNN TÜRK’te yayınlanan programda, Türkiye Futbol Federasyonu’nun Suat Arslanboğa’nın sözleşmesini feshetmesi hakkında açıklamalarda bulundu. Yıldırım, MHK’yi istifaya davet ederken böyle bir olayın daha önce hiç yaşanmadığına vurgu yaptı.

İLGİLİ HABER SON DAKİKA | Türkiye Futbol Federasyonu açıkladı! Suat Arslanboğa`nın sözleşmesi feshedildi SON DAKİKA | Türkiye Futbol Federasyonu açıkladı! Suat Arslanboğa`nın sözleşmesi feshedildi

CNN TÜRK yorumcusu olan Bülent Yıldırım telefonla yayına bağlanarak, “Suat Arlanboğa haklı olarak şu anda telefonunu kapatmış durumda. Bir günah keçisi daha seçilmiş. Rezil bir karar. İddia ediyorum Türk hakemliği tarihinde böyle bir dönem yaşamadık. Hakemin arkasında duran bir MHK yok. Dünyada başka bir örnek yok. Çünkü bu tip değerlendirmeler sezon sonunda yapılır. Bir maç performansıyla hakemlik sözleşmesi iptal edilen dünyada başka bir örnek yok. Bu işin sonunu alamayacaklar. MHK’yi derhal istifaya çağırıyorum” ifadelerini kullandı.