SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

SON DAKİKA | Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Yönetim Kurulu toplantısı için Vodafone Park’ta!

Son dakika... Geçtiğimiz günlerde istifa kararı alan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yönetim kurulu toplantısı için Vodafone Park'a geldi. Orman'ı karşılayan taraftarlar istifa etmemesi için talepte bulunurken bazılarının gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, istifa kararı sonrasında yönetim kurulu toplantısı için Vodafone Park'a geldi.
Beşiktaş’ta istifa kararı alan Başkan Fikret Orman, yönetimi olağanüstü toplantı için Beşiktaş Park’ta topladı. Saat 11.00 sularında stada gelen Başkan Orman’a destek gösterilerinde bulunmak için siyah-beyazlı taraftarlar da stat önünde toplandı.
Orman'ı "Böyle ayrılık olmaz" ve "Başkan Beşiktaş'ı bırakma" pankartlarıyla karşılarken bazı taraftarların gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü.
Siyah-beyazlılar, “Biz 15 sene şampiyonluk göremedik. Sen bu stadı yaptın. Bizi bırakma başkanım. Sen bunu hak etmedin. Arkanızda dağ var. 2-3 kişinin sözlerine bakma. Önce Allah sonra biz varız. Size güveniyoruz” diyerek Fikret Orman’ın kararından dönmesini istedi.
Basın mensuplarına bir açıklama yapmayan Orman, kendisini bekleyen taraftarlara ise, “Bizi hırsız yaptılar. Ben emek verdim. Ben kanımı verdim. Paralar nerede diyorlar. Hiçbir kulüpte hiçbir başkana yapılmayan bana yapıldı” diyerek adeta isyan etti.
Yönetim Kurulu toplantısının ardından Orman'ın nihai kararını bildirmesi bekleniyor.
Gelişmeleri takip ediyoruz...