SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ryan Babel’den deprem paylaşımı! ‘Acil durum planı nedir?’

Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Ryan Babel İstanbul'da yaşanan 5.8 şiddetindeki depremin ardından twitter hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Güncellenme: 15:26, 26/09/2019
Ryan Babel’den deprem paylaşımı! ‘Acil durum planı nedir?’

İstanbul’da yaşanan ve şiddetli şekilde hissedilen 5.8’lik depremin ardından Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Ryan Babel de yaşadığı durumu twitter hesabından paylaştı. İstanbul'da 5.8 şiddetindeki deprem birçok ilçede çok ciddi şekilde hissedildi. Silivri açıklarında meydana gelen depremin yerin 7 kilometre derinliğinde meydana geldiği açıklandı.

Yaşanan korku sonrası sosyal medyada birçok paylaşım yapılırken Galatasaray’ın yıldızı Ryan Babel de İstanbul’da yaşadığı ilk deprem deneyimini takipçileriyle paylaşıp sitem etti…

İLGİLİ HABER Galatasaray yöneticisinden paylaşım! ``Devasa stat salıncak gibi sallandı...` Galatasaray yöneticisinden paylaşım! ``Devasa stat salıncak gibi sallandı...`

Babel twitter hesabından yaptığı paylaşımda: “İstanbul’da ilk deprem deneyimi. Trafik zaten kötüydü, ama şu anda görseniz… Acil durum planı nedir?” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:15:22,