SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mark Cuban: ‘Michael Jordan bugün de 40 sayı ortalama ile oynardı!’

NBA efsanesi Michael Jordan hakkında açıklamalarda bulunan Dallas Mavericks'in sahibi Mark Cuban, " Bugünkü mücadelesi nasıl daha iyi üçlük atabileceği üzerine olurdu ve bugün birçok oyuncunun yaptığı gibi, o da bunu başarırdı. Bugünün oyununda 40 sayı ortalama yakalardı" dedi.

Güncellenme: 19:23, 26/09/2019
Mark Cuban: ‘Michael Jordan bugün de 40 sayı ortalama ile oynardı!’

NBA takımlarından Dallas Maverciks’in sahibi ünlü iş insanı Mark Cuban, katıldığı bir radyo programında Michael Jordan hakkında ilginç bir açıklamada bulundu. Cuban, pek çok otorite tarafından gelmiş geçmiş en iyi basketbol oyuncusu olarak kabul edilen efsane Michael Jordan’ın günümüzde oynamış olsa da bir efsane olacağını söyledi.

Jordan’ın günümüzde de başarılı olacağını düşünen Cuban, “Michael Jordan, bugünün NBA’inde de rakiplerinin canına okurdu. Charles Oakley ya da Rick Mahorn, her içeri girdiğinde kendisini indirmeyeceği için vücudu daha taze olurdu. Bugünkü mücadelesi nasıl daha iyi üçlük atabileceği üzerine olurdu ve bugün birçok oyuncunun yaptığı gibi, o da bunu başarırdı. Bugünün oyununda 40 sayı ortalama yakalardı” diye konuştu. İLGİLİ HABER Semih Erden`den yabancı kuralına eleştiri Semih Erden`den yabancı kuralına eleştiri