SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Almanya’da milli tehdit! ‘Hiçbir oyuncumuzu göndermeyiz’

Alman devi Bayern Münih, Almanya Milli Takımı'nda kalenin Neuer yerine Ter Stegen'e emanet edileceği şeklindeki iddialar üzerine sert bir çıkış yaptı.

Güncellenme: 07:57, 26/09/2019
Almanya’da milli tehdit! ‘Hiçbir oyuncumuzu göndermeyiz’

Almanya’da Bayern Münih ile Almanya Milli Takımı arasında ipler gelirdi. Bayern Münih Başkanı Uli Hoeness oyuncuları Manuel Neuer'in yerine Andre Ter Stegen'in 1 numaralı kaleci seçilmesi ihtimaline karşılık Almanya Milli Takımı'nı adeta tehdit etti.

Bayern Münih Başkanı, “Ter Stegen'in Neuer'in yerine 1 numaralı kaleci seçilmesini asla kabul edemeyiz. Eğer bu karar alınmadan önce bilgilendirilmezsek, hiçbir oyuncumuzu milli takıma göndermeyiz” dedi.

İLGİLİ HABER Klopp`tan ilham verici yazı: En büyük zaferim bir felaketten doğdu Klopp`tan ilham verici yazı: En büyük zaferim bir felaketten doğdu

CEVAP GECİKMEDİ

Almanya Milli Takımı Genel Menajeri Oliver Bierhoff, Bayern Münih’ten gelen sert açıklamaya yanıt verdi. FIFA kurallarını hatırlatan Bierhoff “Bunu yapamazlar. FIFA kuralları gereğince kulüpler, oyuncularını milli takımlara göndermek zorundalar” ifadelerini kullandı.