SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kostas Sloukas: Şu an hazır değiliz ama…

Fenerbahçe Beko'nun oyun kurucusu Kostas Sloukas, Cumhurbaşkanlığı Kupası'nda Anadolu Efes ile oynayacakları maç öncesinde konuştu.

Fenerbahçe Beko’nun Yunan basketbolcusu Kostas Sloukas, DHA’ya açıklamalarda bulundu. Dört gündür takımla birlikte olduğunu kaydeden Kostas Sloukas, “Tam takım olarak çok antrenman yapamadık. Çok kaliteli oyunculara sahibiz, sadece birlikte çalışıp bütün tecrübemizi sahaya yansıtmamız gerekiyor” ifadelerini kullandı.

“ANADOLU EFES KARŞISINDA HERKES SONUNA KADAR SAVAŞACAK”

Basketbol Erkekler Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda Anadolu Efes ile yarın yapacakları mücadele için de değerlendirmelerde bulunan Kostas Sloukas, “Perşembe günü (Yarın) sezonun ilk kupası var ve şu an hazır değiliz ama emin olabilirsiniz ki herkes sonuna kadar savaşacak. Daha sonra EuroLeague için Madrid’e gideceğiz, zor bir maç olacak ama çalışacağız” diye konuştu.

25 Eylül 2019 Anadolu Efes ile Fenerbahçe Beko Cumhurbaşkanlığı Kupası için karşılaşacak Geçen sezon Basketbol Süper Ligi`ni şampiyon tamamlayan Anadolu Efes ile Türkiye Kupası`nı müzesine götüren Fenerbahçe Beko, yarın Cumhurbaşkanlığı Kupası maçında karşılaşacak. Gaziantep`te Şahinbey Spor Salonu`nun ev sahipliği yapacağı mücadele saat 19.00`da başlayacak. İlgili Haberi Oku

“TAKIMDAKİ OYUNCULAR İNANILMAZ KALİTELİ VE İYİ”

Kostas Sloukas, Fenerbahçe Beko takımındaki oyuncuların inanılmaz kaliteli ve iyi olduğunu kaydederek, şunları dedi:

“Önemli olan sahada hep beraber çalışabilmemiz. Oyuncular ile ilgili hiçbir şey söyleyemem; hepsi muhteşemler.”