SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Shane Larkin: Türkiye Milli Takımı’nda oynamak müthiş olur

Anadolu Efes'in yıldızı Shane Larkin, Türkiye Milli Takımı'nda oynama fikri hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı ve olası teklife sıcak baktığını söyledi..

Güncellenme: 18:31, 23/09/2019
Shane Larkin: Türkiye Milli Takımı’nda oynamak müthiş olur

Anadolu Efes medya gününde yayıncı kuruluşa konuşan Shane Larkin, Türkiye Milli Takımı’nda oynama fikrine sıcak baktığını belirterek:

“Eğer teklif gelirse, benim adıma çok güzel olur. Artık bir senedir Türkiye’de oynuyorum. Buradaki taraftarlara büyük saygım var. Burada oynarken ve şampiyonluklar için mücadele ederken Türkiye’nin benim için daha çok memleketimmiş gibi hissettirmeye başladığını düşünüyorum.

Kariyerimde arka arkaya iki sezon oynadığım ilk yer burası aynı zamanda. Bu durum Türkiye’ye, taraftarlarına ne kadar saygım olduğunu gösteriyor. Burada olmaktan gerçekten mutluyum ve taraftarlar da beni seviyor. Böyle bir ülke için parkeye çıkmak gerçekten keyifli ve güzel bir tecrübe olurdu. Henüz resmi bir durum söz konusu değil ancak bu kesinlikle ingilendiğim bir konu.

Oturup üzerine konuşmak isterim. Dediğim gibi, neler olacağını göreceğiz. Üzerine konuşmak için uzunca bir süremiz var. Ayrıca bence Türkiye forması üzerimde güzel durdu. Bekleyip göreceğiz.”

Larkin kendisine uzatılan ve isminin yazılı olduğu formayı da sırtına giydi.

Yayınlanma Tarihi:15:16,