SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Abdullah Avcı ‘Ben oyuna inanıyorum, oyuncular da inanıyor’

Beşiktaş teknik Direktörü Abdullah Avcı, Süper Lig'i 5. haftasında oynanan ve 1-1 berabere kaldıkları Başakşehir maçının ardından önemli açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 23:04, 23/09/2019
Abdullah Avcı ‘Ben oyuna inanıyorum, oyuncular da inanıyor’

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Süper Lig 5. haftasında Başakşehir ile 1-1 berabere kaldıkları mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu.

Maçı değerlendiren Avcı, “3. bölge, özellikle ligimizin oyuncu kalitesi en yüksek, sizelı takımına karşı üretmede sorun yaşadık. Rakip de pozisyona gitmedi ilk yarıda. Burak ilk defa oynuyor, bugün en fazla sprint atan oyunculardan. Gökhan hatasız oynadı, stoper ilk defa oynuyor. Necip ilk maçı. Atiba mesafe ve Burak sprint atıyor. Bu takıma karşı topu kaybetmemek gerekiyor. Basit top kaybından ayağımıza çarpıp yediğimiz gol. Oyunun boyu artmaya başladı, bu oyun kaldırmaz. Rakip yine atabilirdi. Son bölümde de belki kazanabilirdik. Ben oyuna inanıyorum, oyuncular da inanıyor. Oyunun içinden aldığımız doğru mesajlar da var. Ligin kadro zenginliği en geniş takımlarından biriyle oynadık, yolumuza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Abcullah avcı sözlerine “Beşiktaş taraftarı her zaman takımına destek olmuştur, olmaya devam etsin. Bu süreç kolay değil. 5 puan, yakışmayan bir puan ama sezon başından bu yana bir sürü olumsuzluklar yaşıyoruz. Bu bir savunma değil. Çok paralar harcamış, oyun kalitesi tartışılan takımlarla aramızda 3 puan var. Gemiyi limana yanaştıracağız. Beşiktaş taraftarı takıma sahip çıkmaya devam etsin” diyerek son verdi.

Yayınlanma Tarihi:22:50,