SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ozan Tufan: ‘Kaptan olduğumda uyuyamadım…’

Fenerbahçe Ankaragücü maçı sonrası takımın öne çıkan isimlerinden biri olan Ozan Tufan, "Beklenti yüksek ve bu beklentiyi karşılamak istiyorum. Fenerbahçe'de 5. yılım... Kaptanlık duygusu tarif edilemez. Ayrı bir mutluluk. Alanya'daki maçta ilk kaptan olduğumda uyumadım" dedi.

Güncellenme: 22:40, 21/09/2019
Ozan Tufan: ‘Kaptan olduğumda uyuyamadım…’

Fenerbahçe’nin konuğu MKE Ankaragücü’nü 2-1’lik skorla mağlup ettiği karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Ozan Tufan, Galatasaray derbisi öncesi alınan üç puanın öneminden bahsetti. Ozan Tufan, “Bugün keyifli bir futbol yoktu belki ama derbi öncesi önemli olan kazanmaktı. Yediğimiz bir basit gol var ama önemli olan Fenerbahçe’nin kazanması” dedi.

Sergilediği performansla dikkat çeken ve iki haftadır kaptan olarak sahaya çıkan Ozan Tufan bu konuyla ilgili olarak ise “Kendim için de gururluyum. Beklenti yüksek ve bu beklentiyi karşılamak istiyorum. Fenerbahçe’de 5. yılım… Kaptanlık duygusu tarif edilemez. Ayrı bir mutluluk. Alanya’daki maçta ilk kaptan olduğumda uyumadım” ifadelerini kullandı. İLGİLİ HABER MAÇ SONUCU | Fenerbahçe 2-1 MKE Ankaragücü MAÇ SONUCU | Fenerbahçe 2-1 MKE Ankaragücü

Yayınlanma Tarihi:22:37,