SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şampiyonlar Ligi Atalanta’lı de Roon’a postayı koydu

Tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi'ne katılan Seria A ekibi Atalanta'nın Hollandalı oyuncusu Marten de Roon ile Şampiyonlar Ligi Twitter hesabı arasında mizah dolu bir sohbet geçti.

SKOR DIŞ HABER
Güncellenme: 19:35, 16/09/2019
Şampiyonlar Ligi Atalanta’lı de Roon’a postayı koydu

Atalanta geçtiğimiz sene İtalya Seria A’daki performansıyla dikkat çekmiş ve Şampiyon Ligi’ne kalmayı başaran dört ekipten biri olmuştu. Bu katılım Lacivert siyahlı kulübün tarihindeki ilk Şampiyonlar Ligi deneyimi olacak.

Şampiyonlar Ligi’nde yeni sezonun başlamasına az bir süre kala, Şampiyonlar Ligi Twitter hesabı bir paylaşımda bulunarak takipçilerine iddialı başlangıçlar yapan takımları sordu:

Paylaşımdaki fotoğrafta bulanan iki oyuncudan biri olan takımın Hollandalı orta sahası Marten de Roon, fotoğrafını beğenmediğini ifade ederek “Sonunda Şampiyonlar Ligi’ndeyiz ve seçtikleri fotoğrafa bak” şeklinde bir tweet attı:

Hatta 28 yaşındaki oyuncu başka bir fotoğraf önerisinde bile bulundu:

Buna karşılık olarak de Roon’un mesajına cevap veren Şampiyonlar Ligi hesabı mizahı farklı bir boyuta taşıdı:

Şampiyonlar Ligi’nin “Bu fotoğraf daha uygun mu?” sorusuna de Roon “Henüz Şampiyonlar Ligi’nde bir dakika bile oynamadan resmi hesap postayı koydu. Şahane” şeklinde cevap verdi. Atalanta resmi hesabı da etkileşime gülerek karşılık verdi.

Yayınlanma Tarihi:16:18,