SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Filip Novak: ‘Bütün iç saha maçlarını kazanmamız gerekiyor’

Trabzonspor ile Gençlerbirliği, Trabzon'da 2-2 berabere kalırken maçın ardından konuşan Filip Novak, maçın ilk golünü kaydettikten sonra takım olarak "Ekuban, Abdülkadir, Yusuf" yazılı forma ile arkadaşlarına mesaj göndermeleri hakkında konuştu. Novak ayrıca maçı da değerlendirdi.

Güncellenme: 23:11, 15/09/2019
Filip Novak: ‘Bütün iç saha maçlarını kazanmamız gerekiyor’

Süper Lig’in dördüncü haftasında Trabzonspor konuğu Gençlerbirliği ile iki kez öne geçtiği maçta 2-2 berabere kalırken müsabakanın ardından gol perdesini Filip Novak açıklamalarda bulundu. Novak, “Bütün iç saha maçlarını kazanmamız gerekiyor. Bugün kaybettiğimiz 2 puan var. Çok fazla şansı değerlendiremedik ve 2 puan kaybettik” dedi.

“Kaybetmeme serisi önemli ama biz kazanmayı istiyoruz. Bu da bizim için puan kaybı yaşadığımız bir maç oldu” ifadelerini kullanan Novak, golden sonra “Ekuban, Yusuf ve Abdülkadir” yazılı bir forma açarak sakatlanan arkadaşlarına mesaj göndermeleri üzerine ise “Gol sevincinde takım arkadaşlarımızın adlarının yer aldığı formayşa golü onlara armağan etmek takımımızın fikriydi. Onlara destek vermek istedik” diye konuştu. İLGİLİ HABER Ünal Karaman: Bizim gibi takımların oyunu tutması gerekiyor... Ünal Karaman: Bizim gibi takımların oyunu tutması gerekiyor...