SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Son dakika! TFF’den PFDK kararına ilişkin flaş ‘19.05’ açıklaması!

Son dakika! TFF’den PFDK kararına ilişkin flaş ‘19.05’ açıklaması!

Son dakika! TFF, 5 Eylül PFDK kararlarının Twitter'da 19.05'te paylaşılması ile alakalı bir açıklama yaptı. Açıklamada içerik yayınlama saatlerine ilişkin bir görsel de yer alırken "Açıklama, kesinlikle ve kesinlikle sadece Galatasaray Kulübü ve Sayın Fatih Terim ile ilgili olmayıp 35 maddeden oluşan ve 35 kulübü kapsayan kararları içermektedir" dendi.

TFF, PFDK’nın 5 Eylül’de verdiği kararla ilgili sitesinden flaş bir açıklama yayınladı. İşte o açıklama:

“Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından 05.09.2019 tarihli ve 8 sayılı toplantısında alınan kararların kamuoyuna duyurulma saati ile ilgili çeşitli yorumlar yapılmaktadır.

Yapılan teknik inceleme ve araştırmaya göre; söz konusu Kurul kararları Medya İletişim Departmanı’na saat 18.58’de mail olarak iletilmiş, 18.59’da internet sitemiz www.tff.org’da yayınlanmıştır. Duyurunun web sitesinde yayınlandığı bilgisinin sosyal medya ekibine bildirilmesi sonrasında, web sitemizde yayınlanan haberin linki işlemlerin ardından sosyal medya hesabımıza da yüklenerek kamuoyu ile paylaşılmıştır.

‘PFDK Kararları’ başlığı ile kamuoyuna duyurulan açıklama, kesinlikle ve kesinlikle sadece Galatasaray Kulübü ve Sayın Fatih Terim ile ilgili olmayıp 35 maddeden oluşan ve 35 kulübü kapsayan kararları içermektedir.

Normal akışı içerisinde gerçekleşen bu süreçle ilgili herhangi bir kasıt aranmamalıdır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”

05 Eylül 2019 Fatih Terim`in cezasına kızları Buse Terim ve Merve Terim`den büyük tepki! PFDK`nın Fatih Terim`e Kayserispor maçı sonrasındaki sözleri nedeniyle verdiği 4 maçlık cezaya kızları Buse Terim ve Merve Terim tepki gösterdi. İlgili Haberi Oku