SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son dakika! Türkiye A Milli Futbol Takımı’nda Yusuf Yazıcı şoku!

Son dakika! Türkiye, Andorra ve Moldova maçlarının hazırlıklarını tek idmanla sürdürürken antrenmanda Efecan Karaca ile çarpışan Yusuf Yazıcı sakatlık geçirdi ve çalışmayı tamamlayamadı. Yusuf'un durumu kontroller sonrası belli olacak. (DHA)

Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın Andorra ve Moldova maçlarının hazırlıklarını sürdürdüğü günün tek idmanında Yusuf Yazıcı sakatlık geçirdi.

Efecan Karaca ile çarpışan milli futbolcu, saha kenarına geldi. Burada buz tedavisi uygulanan Yusuf Yazıcı, daha sonra ise idmanı yarıda bıraktı ve sahadan ayrıldı.

Yusuf Yazıcı’nın durumu, yapılacak testlerin ardından netlik kazanacak. 03 Eylül 2019 Fatih Terim PFDK`ya sevk edildi Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kayserispor maçı sonrası yaptığı açıklamalar nedeniyle PFDK`ya sevk edildi. Terim, Kayserispor maçı sonrası, Geçen sene hatırlarsanız ‘Organize ama amatör bir kötülük var` demiştim. Amatör lafıma alınmış olacaklar ki bu sene çok profesyonel hamleler görüyoruz ifadelerini kullanmıştı. İlgili Haberi Oku