SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Göztepe yıkıldı! ‘Tüm takım, herkes ağlıyor’

Beşiktaş'ın Göztepe'yi 3-0 mağlup ettiği karşılaşma sonrası Andre Castro ve Deniz Kadah açıklamalarda bulundu. Deniz Kadah, Göztepe taraftarından özür dilerken, tüm takımın ağladığını söyledi.

Güncellenme: 10:22, 24/08/2019
Göztepe yıkıldı! ‘Tüm takım, herkes ağlıyor’

Süper Lig’în 2. haftasında Beşiktaş ile Göztepe arasında Vodafone Park’ta oynanan karşılaşma, 3-0 siyah-beyazlı ekibin üstünlüğü ile sona erdi. Ligdeki ikinci maçında da gol atma başarısı gösteremeyen Göztepe’de, Andre Castro ve Deniz Kadah, karşılaşma sonrası beIN Sports mikrofonlarına konuştu.

Deniz Kadah, açıklamasında tercüman kullanmamayı tercih ederken “Sadece tek bir şey söylemek istiyorum. Tüm taraftarlarımızdan ve Göztepe camiasından özür dilemek istiyoruz. 3-0’dan dolayı tüm takım, herkes ağlıyor şu anda yani, öyle” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER MAÇ SONUCU | Beşiktaş Göztepe 3-0 | Süper Lig 2. hafta MAÇ SONUCU | Beşiktaş Göztepe 3-0 | Süper Lig 2. hafta

Göztepe’nin Portekizli futbolcusu Andre Castro ise, Beşiktaş maçının ardından şunları söyledi:

“Andre Castro: Düzeltmemiz gerek birçok şey var. Geçen sezon da zor zamanlar geçirmişken lige bu şekilde başlamamız iyi olmadı. Ben böyle bir sezon geçirmek istemiyorum, eminim takım arkadaşlarım ve taraftarlar da istemiyor. Daha iyisini yapmak için çalışmamız lazım.”

Yayınlanma Tarihi:23:02,