SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AEK Teknik Direktörü Miguel Cardoso: Aptal değilim

Trabzonspor'un deplasmanda 3-1 mağlup ettiği AEK takımının teknik direktörü Miguel Cardoso, maç sonrası yaptığı açıklamada "Aptal değilim. Durumun zor olduğunu biliyorum" dedi.

Güncellenme: 00:05, 23/08/2019
AEK Teknik Direktörü Miguel Cardoso: Aptal değilim

UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında konuk ettiği Trabzonspor’a 3-1 mağlup olan AEK’de Teknik Direktör Miguel Cardoso, ilk yarı başındaki iyi oyunlarını devam ettiremediklerini belirterek, “Aptal değilim. Durumun zor olduğunu biliyorum. Mutlu değiliz. Daha iyi oynayabilirdik. Takımımız birbirini tanıyor. 72 saat sonra yine bir maçımız var. Enerjimizi korumamız lazım. Benden enerjimi kaybetmemi beklemeyin. Takım olarak hep beraber devam edeceğiz” dedi.

İLGİLİ HABER Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman: `Henüz yazılan bir destan yok!` Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman: `Henüz yazılan bir destan yok!`

Önlerinde bir 90 dakika bulunduğunu kaydeden Cardoso, “Maçta 1-0 öndeyken, kornerlerden 2 gol yedik. İkinci gol için fırsatlarımız vardı. İkinci yarı maalesef pozisyonumuzu kaybettik ve hatalar yaptık. Rakibin yaptığı kontrataklardan 3. golü yedik. Maç boyunca iyi oyunumuzu sürdürmeliydik. Rakibin hızlı oyuncuları vardı. Hatlarımız birbirinden uzaklaştı. Daha dengeli oynamalıydı” şeklinde konuştu.