SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hasan Şaş’ın Galatasaray’dan istifa etmesinin ardındaki gerçek ortaya çıktı

Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim'in yardımcılarından Hasan Şaş, görevinden istifa etti. Hasan Şaş'ın neden istifa ettiği öğrenildi.

Güncellenme: 11:51, 18/08/2019
Hasan Şaş’ın Galatasaray’dan istifa etmesinin ardındaki gerçek ortaya çıktı

Galatasaray’da yardımcı antrenör olarak görev yapan Hasan Şaş, istifa ettiğini kişisel Instagram hesabından açıkladı.

Hasan Şaş açıklamasında “Galatasarayım’a, hocama ki adam gibi adam, Levent kardeşime, Ümit kardeşime başarılar diliyorum. Kalbim hep sizinle; ben sevdigime zarar vermem. Görevimden istifa ediyorum, hakkınızı helal edin, hoşça kalın!” ifadelerini kullandı.

Ligin ilk haftasında Lucatel Denizlispor ile Galatasaray arasında oynanan maç sırasında tribünlerde olaylar yaşanmıştı. Kendilerine küfredildiğini iddia eden Necati Ateş ve Hasan Şaş’ın bazı taraftarlarla tartışma yaşadığı görüntüler ortaya çıkmıştı. Bu olayların ardından gelen eleştiriler üzerine, ‘kavgaya karışmadığını, ayırmak istediğini’ söyleyen Hasan Şaş’ın istifa kararı aldığı, kararını Fatih Terim’e danışmadan açıkladığı öğrenildi.

İLGİLİ HABER Hakan Balta`nın oğlu Bayern Münih`te Hakan Balta`nın oğlu Bayern Münih`te

Hasan Şaş bu paylaşımından yaklaşık bir saat önce yaptığı paylaşımda “Beni günah keçisi yapanlar hepiniz Allahın adaletiyle ezileceksiniz” ifadelerine yer vermişti.