SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Demir Grup Sivasspor kalecisi Mamadou Samassa konuştu: ‘Tyler Boyd mesaj attı’

Demir Grup Sivasspor'un Beşiktaş'ı 3-0 yendiği maçta Tyler Boyd'la çarpışarak bilincini kaybeden ve hastaneye kaldırılan Mamadou Samassa açıklamalarda bulundu. Samassa, Tyler Boyd'un kendisine mesaj attığını ifade ederken, durumunun iyi olduğunu söyledi.

Güncellenme: 18:43, 18/08/2019
Demir Grup Sivasspor kalecisi Mamadou Samassa konuştu: ‘Tyler Boyd mesaj attı’

Süper Lig’in açılış haftasında konuğu Beşiktaş’ı 3-0 yenen Demir Grup Sivasspor’da ilk yarının sonunda Beşiktaş’tan Tyler Boyd ile çarpışıp sakatlanan ve bilincini kaybederek hastaneye kaldırılan kaleci Mamadou Samassa, NTV Spor’a açıklamalarda bulundu.

‘Parça parça hatırlıyorum…’

Saha kenarına giderken baygınlık geçirmiş ve hastaneye kaldırılan 29 yaşındaki Fransız file bekçisi Samassa’nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken şöyle konuştu: “Sadece Boyd ile çarpıştığımız anı hatırlıyorum. Sonrasında hastanede gözlerimi açtım. Arada yaşanan olayları hatırlamıyorum. Düştüğüm anı parça parça hatırlıyorum. Yürüyordum, bir anda yere düştüm. Bilincimi kaybettim. Gözümü açtığımda hastenedeydim. Şu anda iyiyim. Hastanede yapılan testlerin sonucu da iyi çıkacak gibi görünüyor, sonra çalışmalara başlayacağız.”

‘Boyd mesaj attı’

Beşiktaş maçına dair yorumlarını dile getiren Samassa, “Çok mutluyuz. Beşiktaş gibi büyük bir takımı yendik, 3-0 kazandık. Diğer maçları sabırsızlıkla bekliyoruz. Süper Lig büyük bir lig, umarım böyle devam ederiz” derken, karşılaşmanın ardından Tyler Boyd’un kendisine mesaj attığını ifade etti: “Maçtan sonra Boyd mesaj attı. Onun dışında Türkiye’deki bütün kulüpler, özellikle Sivasspor taraftarı ve yönetimi bana destek verdiler, yanımda oldular. Bu konuda çok mutluyum, kendimi çok iyi hissediyorum.” İLGİLİ HABER Beşiktaş`tan tarihi yenilgi! Beşiktaş`tan tarihi yenilgi!