SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Son dakika! Galatasaray’da Hasan Şaş istifa ettiğini açıkladı!

Son dakika! Galatasaray’da Hasan Şaş istifa ettiğini açıkladı!

Son dakika! Hasan Şaş, Galatasaray'daki antrenörlük görevinden istifa ettiğini kişisel Instagram hesabından duyurdu!

Galatasaray’da yardımcı antrenör olarak görev yapan Hasan Şaş, istifa ettiğini kişisel Instagram hesabından açıkladı.

Hasan Şaş açıklamasında “Galatasarayım’a, hocama ki adam gibi adam, Levent kardeşime, Ümit kardeşime başarılar diliyorum. Kalbim hep sizinle; ben sevdigime zarar vermem. Görevimden istifa ediyorum, hakkınızı helal edin, hoşça kalın!” ifadelerini kullandı.

Dün gece oynanan Lucatel Denizlispor – Galatasaray maçı sırasında tribünlerde olaylar yaşanmıştı. Kendilerine küfredildiğini iddia eden Necati Ateş ve Hasan Şaş’ın bazı taraftarlarla tartışma yaşadığı görüntüler ortaya çıkmıştı. Bu olayların ardından gelen eleştiriler üzerine, ‘kavgaya karışmadığını, ayırmak istediğini’ söyleyen Hasan Şaş’ın istifa kararı aldığı, kararını Fatih Terim’e danışmadan açıkladığı öğrenildi.

Hasan Şaş bu paylaşımından yaklaşık bir saat önce yaptığı paylaşımda “Beni günah keçisi yapanlar hepiniz Allahın adeletiyle ezileceksiniz” ifadelerine yer vermişti.

17 Ağustos 2019 Monaco`dan son dakika Falcao açıklaması! Galatasaray`ın istediği Radamel Falcao, Monaco`nun Metz ile oynadığı karşılaşmada kadroya alınmadı. İlgili Haberi Oku