SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray maçı sonrası eleştirilere sert yanıt! ‘Huzurevini hep beraber gördük’

Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin, Galatasaray maçı sonrası yaptığı değerlendirmede, gerçekleştirdikleri transferlerin ne kadar doğru olduğunu kaydederek, “Huzurevini hep beraber gördük” dedi.

Güncellenme: 14:34, 17/08/2019
Galatasaray maçı sonrası eleştirilere sert yanıt! ‘Huzurevini hep beraber gördük’

Denizlispor Başkanı Ali Çetin, Süper Lig'in ilk haftasında sahalarında Galatasaray’ı 2-0 mağlup ettikleri mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu. Renklerine bağladıkları oyuncuların beklentileri karşıladığına dikkat çeken Ali Çetin, “Hepsi nokta transfer biliyorsunuz. Transfer alımına ilk başladığımızda ufak tefek serzenişte bulunanlar vardı. ‘Yaşlı’ diyorlardı, ‘huzurevi mi yapıyoruz’ diyorlardı. Huzurevini hep beraber gördük. Demek ki doğru iş yapıyoruz. Futbolcularımızın hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Taraftar da hiç susmadı 90 dakika boyunca, onları da tebrik ediyorum” diye konuştu.

Aldıkları galibiyetin çok önemli olduğunu ve lige iyi bir başlangıç yaptıklarını kaydeden Başkan Ali Çetin, “Teşekkür ederiz çocuklara, bana hediye ettiler bunu. ‘Başkanım acınızı unutturacağız' dediler ve unutturdular sağ olsunlar. Allah bizi bu şehre mahcup etmiyor. Futbolcularımız emeklerinin karşılığını, taraftarımız emeklerinin karşılığını verdi. Şükürler olsun mutluyuz tabii ki. Önemli bir galibiyet bizim için. İyi başladık. Takım birbirini daha yeni tanıyor. İnşallah iyi bir Denizlispor geliyor bu sene” dedi.

İLGİLİ HABER Denizlispor Galatasaray maçını spor yazarları değerlendirdi Denizlispor Galatasaray maçını spor yazarları değerlendirdi

“BİZ İYİ BİR TAKIMIZ”

Teknik Direktör Yücel İldiz'in, ‘2-3 oyuncu transferi daha yapacağız' sözlerinin hatırlatılması üzerine konuşan Ali Çetin, şunları söyledi:

“Öyle bir planımız var. Onun gereğine futbol şubedeki arkadaşlarımız zaten bakarlar. Onda da bir limit var. Ben her zaman söylüyorum, herkesin işine karışmıyoruz biz. Karar aşamasında biz devreye giriyoruz. Biz iyi bir takımız. En önemlisi iyi bir aile olduk. Ondan dolayı alırız veya almayız çok önemli değil ama iyi bir Denizlispor'un geleceğinden emin olabilirsiniz.”