SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bein Sport haber nasıl izlenir? Bein Sports haber frekans bilgileri…

Liverpool Chelsea UEFA Süper Kupa finali beinsports haber kanalında şifresiz olarak yayınlanacak. Peki, dev finali yayınlayacak olan bein sports haber nasıl izlenir? beinsports haber izleme yöntemleri ve frekansları haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

Güncellenme: 19:39, 14/08/2019
Bein Sport haber nasıl izlenir? Bein Sports haber frekans bilgileri…

Liverpool Chelsea UEFA Süper Kupa final maçı bu akşam Bein Sport haber kanalında şifresiz yayınlanacak. Bu heyecanı yaşamak isteyen futbol tutkunları ise Liverpool Chelsea maçının kanalını arıyor. Peki, beinsports haber uyduda nasıl izlenir? İşte beinspors haber kanalı frekansı…

BEİN SPORT HABER FREKANSI

Uydu: Türksat 4A

Frekans: 12379

Symbol Oranı: 30000

FEC: 3/3

Polarizasyon: Horizontol (Yatay)

BEİN SPORT HABER FREKANS AYARLARI

beinSPORTS HABER spor kanalını izleyebilmek için çanak anteninizin Türksat 4A uydusuna ayarlı olması gerkiyor. Türksat 4A uydusuna dönük çanak anteniniz varsa, uydu cihazınızın kurulum menüsünden ‘Frekans Ekle' (Bazı cihazlarda ‘Transponder Ekle', ‘Manuel Kanal Arama' veya benzeri olabilir) menüsünü açın. ‘Uydu Adı' kısmında ‘Türksat 4A'yı seçin. Alt kısımda bulunan ‘Frekans' kısmına 12379 sayısını girdikten sonra ‘Polarizasyon' kısmını ‘Horizontal Yatay' olarak seçin. ‘Sembol' kısmına ‘30000' sayısını girdikten sonra ‘FEC' değeri otomatik olarak seçilecektir. Bu değerleri seçtikten sonra aramayı başlatabilirsiniz.