SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın yeni transferi Pedro Rebocho konuştu: ‘Yüzde yüzümü vereceğim…’

Beşiktaş'ın Portekizli yeni transferi Pedro Rebocho açıklamalarda bulundu. Rebocho, "Hırslı, çok istekli ve çok arzulu bir oyuncuyum. Eğer burada başarılı olursam, milli takım hedefime ulaşmamda Beşiktaş bana yardımcı olacak. Tabii ki Beşiktaş Avrupa'da çok tanınan, saygı duyulan bir takım ancak buraya gelmemde taraftarın etkisi çok büyüktü" dedi.

Beşiktaş’ın yeni transferi Pedro Rebocho, siyah-beyazlı takıma katkı sağlamak istediğini belirtti. Kulübün YouTube kanalında açıklamalarda bulunan 24 yaşındaki sol bek, Beşiktaş’ın büyük bir kulüp olduğunu aktardı. Siyah-beyazlı takıma transferinden dolayı mutlu olduğunu dile getiren Rebocho, “Beşiktaş gibi bir kulübün formasını giyecek olmak benim kariyerimde çok büyük adım olacak. Çok büyük bir kulüp ve çok büyük bir taraftarı var. Avrupa’da tanınan bir kulüp olan Beşiktaş’a yardımcı olmak için, katkıda bulunmak için geldim.” ifadelerini kullandı.

13 Ağustos 2019 Beşiktaş`ta forma numaraları belli oldu Beşiktaş`ta yeni sezon öncesinde forma numaraları belli oldu. Geçtiğimiz sezon 71 numaralı formayı giyen Burak Yılmaz, bu sezon 17`yi giyecek. 17 numarayı giyen Lens ise 27 numarayla mücadele edecek. İlgili Haberi Oku

Ofansif bir oyuncu olduğunu belirten Rebocho, şunları kaydetti:  “Asist yapmayı seviyorum. Tabii ki görevim takıma ve takım arkadaşlarıma yardımcı olmak. Hem defansif hem de ofansif olarak elimden geleni yapacağım. Yüzde yüzümü vereceğim. Hırslı, çok istekli ve çok arzulu bir oyuncuyum. Herkes de bunu görecek zaten. Alçak gönüllü bir oyuncuyum, alçak gönüllüğe inanıyorum. Çok çalışmaya inanıyorum. Sahanın içinde olsun, antrenmanlarda olsun, maç içinde olsun çalışacağım. Takıma yardımcı olmaya çalışacağım.”

‘Beşiktaş, Avrupa’da göz önünde bir kulüp’

Portekizli futbolcu, milli takıma seçilmeyi hedeflediğini vurgulayarak, “Beşiktaş, Avrupa’da göz önünde bir kulüp. Eğer burada başarılı olursam, milli takım hedefime ulaşmamda Beşiktaş bana yardımcı olacak.” değerlendirmesinde bulundu. Vatandaşı Ricardo Quaresma ile aynı takımda forma giyeceğinin hatırlatılması üzerine Rebocho, “Çok uzun zamandır izlediğim ve bildiğimiz bir oyuncu. Portekiz’de her oyuncunun idolü olan bir oyuncu. Büyük bir oyuncu. Bugüne kadar videolarını izliyorduk. Kendisiyle tanışma fırsatım oldu. Çok uzun zamandır burada. Portekizli olarak benim için çok avantajlı bir durum.” ifadelerini kullandı.

‘Beşiktaş’ın gerçekten fantastik bir taraftarı var’

Siyah-beyazlı taraftarlar hakkında Beşiktaş’a karşı oynamış arkadaşlarından bilgi aldığını belirten Rebocho, şunları ifade etti: “Hepsi bana aynı şeyi söyledi. Beşiktaş’ın gerçekten fantastik bir taraftarı var. Tabii ki Beşiktaş Avrupa’da çok tanınan, saygı duyulan bir takım ancak buraya gelmemde taraftarın etkisi çok büyüktü. Bu atmosferde futbol oynamak bütün futbolcuların rüyası ve arzusudur. Onların çok sıcak desteği ile beraber çok büyük işler yapacağız.” 13 Ağustos 2019 Bursasporlu Umut Meraş, Le Havre`a imza attı! Bursaspor`da forma giyen Umut Meraş, Le Havre ile 4 yıllık sözleşme imzaladı. Le Havre, Umut Meraş için Bursaspor`a 2 milyon Euro ödeyecek. İlgili Haberi Oku