SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kayserispor’da lisans tehlikesi! TFF’ye 2 milyon Euro yatırmazsa…

Süper Lig ekiplerinden İstikbal Mobilya Kayserispor, ekonomik sıkıntıdan ötürü büyük bir sorun ile karşı karşıya. Kayseri ekibi TFF'nin hesabına Perşembe gününe kadar 2 milyon Euro yatırmazsa transferlerine lisans çıkaramayacak.

Güncellenme: 16:32, 12/08/2019
Kayserispor’da lisans tehlikesi! TFF’ye 2 milyon Euro yatırmazsa…

Süper Lig 2019-2020 sezonu hazırlıklarını sürdüren İstikbal Mobilya Kayserispor, büyük bir tehlikenin eşiğinde. Sarı-kırmızılı takımın, 15 Ağustos 2019 Perşembe günü saat 14:00’e kadar Türkiye Futbol Federasyonu’nun hesabına 2 milyon Euro (12,5 milyon TL) para yatırması gerekiyor.

İstikbal Mobilya Kayserispor, TFF’ye söz konusu ödemeyi yapamaz ise transfer ettiği futbolculara lisans çıkaramayacak. Kayseri ekibi ligin ilk hafta maçına da amatör futbolculardan oluşan bir kadro ile çıkmak zorunda kalacak. Kayserispor’un Cemil Usta Sezonu’ndaki ilk rakibi Alanyaspor.

KADİR HAS’TAKi İLK İDMANINI YAPTI

Spor Toto Süper Lig 2019-2020 sezonu hazırlıklarını sürdüren İstikbal Mobilya Kayserispor, önümüzdeki haftalarda kullanıma açılacak olan yeni tesiste ilk çalışmasını gerçekleştirdi. Sarı Kırmızılı takım, 5 yıldızlı otel donanımında bulunan Kadir Has yeni tesis binası içerisindeki spor salonunda ilk çalışmasını gerçekleştirdi. Yaklaşık 1 saat süren idmanda fitness ve güç çalışması yapan sarı kırmızılılar, sonrasında saha çalışması için çime geçti.

Yayınlanma Tarihi:16:25,