SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yevhen Konoplyanka’dan Beşiktaş taraftarlarını heyecanlandıran yorum

Beşiktaş'ın bir süredir transfer etmek için çabaladığı Yevhen Konoplyanka, siyah-beyazlı taraftarları heyecanlandıran bir harekette bulundu. Beşiktaş taraftarları, Konoplyanka'nın bu hareketi sonrasında 'Transfer bitti' yorumları yapmaya başladı.

Güncellenme: 12:18, 09/08/2019
Yevhen Konoplyanka’dan Beşiktaş taraftarlarını heyecanlandıran yorum

Almanya Bundesliga ekiplerinden Schalke 04’te forma giyen Ukraynalı yıldız Yevhen Konoplyanka, kanat futbolcusu arayışındaki Beşiktaş’ın transfer listesinde yer alıyor. Beşiktaş, 29 yaşındaki Yevhen Konoplyanka’yı kadrosuna katmak için bir süredir uğraş veriyor.

Beşiktaş taraftarının transferini heyecanla beklediği Yevhen Konoplyanka ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Yevhen Konoplyanka, resmi sosyal medya hesabında yaptığı bir yorumda Beşiktaş taraftarlarının heyecanını arttırdı. Yevhen Konoplyanka, yorumunda emoji olarak siyah ve beyaz renk ile güç anlamına gelen kası kullandı. Yevhen Konoplyanka’nın bu hareketi, Beşiktaş taraftarları arasında transferin tamamlandığı yorumlarına neden oldu.

İLGİLİ HABER Beşiktaş, Portekizli sol bek Pedro Rebocho ile anlaştı! Beşiktaş, Portekizli sol bek Pedro Rebocho ile anlaştı!

İşte Yevhen Konoplyanka’nın resmi Instagram hesabından yaptığı paylaşım:

 

Yayınlanma Tarihi:09:51,