SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

SON DAKİKA Deniz Türüç transferini başkan açıkladı

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin istediği Deniz Türüç'ün transferi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Erol Bedir, Deniz Türüç'ün Kayserispor'dan ayrıldığını söyledi. Erol Bedir'in açıklamasının hemen ardından resmi açıklama geldi.

Güncellenme: 21:21, 02/08/2019
SON DAKİKA Deniz Türüç transferini başkan açıkladı

Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, kulübün ve futbolcuları Deniz Türüç’ün transfer konusunda Fenerbahçe ile anlaşma sağladığını söyledi. Erol Bedir, yaptığı açıklamada, Avusturya kampının ardından Deniz Türüç’e transfer görüşmelerini tamamlaması için 3 Ağustos tarihine kadar süre verdiklerini, oyuncularının da bugün itibarıyla Fenerbahçe ile anlaşmaya vardığını belirtti.

Deniz Türüç’ün Hollanda’da olduğunu, oyuncunun kendisi, menajeri ve anlaşmanın netleşmesinin ardından Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ile telefon görüşmesi yaptığını ifade eden Bedir, şunları kaydetti:

“Birkaç gündür basında yazıldığı üzere Deniz’e bir süre vermiştik. O da kamptan ayrıldıktan sonra görüşmeler yaptı. Deniz Türüç, bugün sabah saatlerinde beni arayarak ‘Başkanım biz anlaştık herhangi bir problem yok. Artık top sizde’ dedi. Biz de daha evvel 3 kulüple yaptığımız görüşmede kendilerine her türlü kolaylığı Deniz’in mutlu olması şartıyla sağlayacağımızı söylemiştik. Şartlarımız sunmuştuk eğer Deniz Türüç ile anlaşırlarsa telefonla meseleyi çözebileceğimizi deklare etmiştik. Onlarda sağ olsunlar büyük camianın büyük yöneticileri bu manada çok olgun davranmışlardı. Bugünkü konudan sonra da muhatabımla yani başkanla konuştum teyit aldım o da ‘evet anlaştık’ dedi. Böyle olunca da ‘hayırlı olsun’ dedik. Detaylarını açıklama noktasına gelince de transferi yapan kulübün açıklaması yakışık alır. Nasıl ben aldığım oyuncuyla ilgili konuştuysam alan kulübün bu konudaki planına, programına saygı duymak lazım.”

Öte yandan Bedir, Deniz Türüç’ü bonservisli bir şekilde gönderdiklerini karşılığında takas niteliğinde bir oyuncu almadıklarını sözlerine ekledi.

İLGİLİ HABER Deniz Türüç kimdir? Deniz Türüç hangi mevkide oynuyor? Deniz Türüç kimdir? Deniz Türüç hangi mevkide oynuyor?

FENERBAHÇE DE AÇIKLADI

Fenerbahçe Kulübü de, Deniz Türüç transferinin tamamlandığını resmi internet sitesinden açıkladı.

Yapılan açıklamalarda şu ifadelere yer verildi:

“Kulübümüz, Deniz Türüç'ün transferi için Kayserispor Kulübü ile anlaşma sağlamıştır.

Oyuncunun sağlık kontrollerini geçmesinin ardından kendisi ile yapılacak görüşmeler sonucunda, transfer neticelendirilecektir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Fenerbahçe Spor Kulübü”

Yayınlanma Tarihi:20:05,