SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Falcao ‘Bulut’ların ardında

Yıllık 5 milyon Euro’dan üç sezonluk anlaşma sağlanan Kolombiyalı'ya bonservissiz formül aranıyor. 33’lük golcünün hafta başına kadar KAP’a bildirilmesi hedefleniyor

SKOR ÖZEL | Mesut Yıldırım
Güncellenme: 07:55, 01/08/2019
Falcao ‘Bulut’ların ardında

Dünyanın konuştuğu Galatasaray-Radamel Falcao flörtü adım adım resmi nikaha doğru ilerliyor. Bu yolda önemli bir adım daha atıldı. Menajer Ahmet Bulut, Falcao transferini çözmek için Monaco'ya çıkarma yaptı. Bulut, Fransız ekibinin bonservis isteğini aşmakla görevlendirildi. Yönetim, yıllık 5 milyon Euro'dan üç sezonluk anlaşmaya varılan Falcao'ya bonservis ödemenin FFP sınırını zorlayacağını düşünüyor.

Ahmet Bulut, Monaco'ya komşu Cap Ferrat bölgesinden fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı.

SPONSOR ARAYIŞI

Galatasaray, Falcao'nun menajeri Jorge Mendes'le birlikte çalışan Ahmet Bulut'a bu konuda tam yetki verdi. Sarı-kırmızılılar, Falcao'ya gereken bütçeyi hazırlamasına rağmen sponsor arayışını sürdürüyor. Bu gerçekleşirse 33 yaşındaki golcünün İstanbul'a gelişi, tanıtım şova dönüştürülecek. Bu konuda inşaat firması NEF ile bir görüşme yapıldı. Galatasaray, taraftarın merakla beklediği Falcao'yu en geç hafta başı İstanbul'a getirmeyi planlıyor.

Yayınlanma Tarihi:07:39,