SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Bayern Münih Fenerbahçe maçında şok! Nabil Dirar sahayı terk etmeye çalıştı!

Bayern Münih Fenerbahçe maçında şok! Nabil Dirar sahayı terk etmeye çalıştı!

Nabil Dirar taraftarların kendisini ıslıklamasına tepki gösterdi ve durup topu taca atarak oyunu terk etmek için kenara yöneldi! Nabil Dirar, Ersun Yanal ve yedek kulübesindeki arkadaşlarının telkinleriyle sahaya döndü.

Fenerbahçe, Audi Cup’ta Bayern Münih’le karşı karşıya gelirken kabus gibi geçen maçta Nabil Dirar, 73. dakikada maç 6-1 iken taraftarın kendisine yönelik ıslıklamalarına tepki göstererek topu taca attı ve oyundan çıkmak için kenara yöneldi.

Ersun Yanal adeta çılgına dönerken oyuncusunu sahada tutmak için telkinlerde bulundu. Yanal’ın telkinleri ve takım arkadaşlarının çabalarıyla Dirar sahada kalmaya ikna oldu. Dirar, 24’te sakatlanan Hasan Ali Kaldırım’ın yerine oyuna dahil oldu. 30 Temmuz 2019 Bayern Münih Fenerbahçe maçı canlı yayın | Audi Cup 2019 Bayern Münih Fenerbahçe maçı ile Audi Cup`ta heyecan devam ediyor. Fenerbahçe Bayern Münih canli izle bağlantısı da haberimizde yer alıyor. Alman devi ev sahibi Bayern Münih`in Fenerbahçe`yle buluştuğu karşılaşmanın canlı anlatımı ve dakika dakika önemli pozisyonları SKOR`da... İlgili Haberi Oku