SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Audi Cup 2019’de devler bir arada! Fenerbahçe, Bayern Münih, Real Madrid ve Tottenham! İşte turnuvanın formatı

Fenerbahçe'nin de yer aldığı Audi Cup'ta ev sahibi Bayern Münih ile Fenerbahçe; Real Madrid ile de Tottenham final mücadelesi verdi. İşte nefes kesen Audi Cup'ın merak edilen formatı.

Güncellenme: 01:01, 31/07/2019
Audi Cup 2019’de devler bir arada! Fenerbahçe, Bayern Münih, Real Madrid ve Tottenham! İşte turnuvanın formatı

Almanya’da Bayern Münih’in ev sahipliğinde Allianz Arena’da dev kulüpleri bir araya getiren Audi Cup 2019 heyecanı başladı.

Ülkemizden Fenerbahçe’nin davet aldığı organizasyonda ev sahibi Bayern Münih’in yanı sıra Real Madrid ve Tottenham Hotspur da yer alıyor.

Tek maçlı eleme usülüne göre oynanacak karşılaşmada 90 dakikanın berabere bitmesi halinde penaltı atışlarına geçilecek. Takımların oyuncu değiştirme sınırı bulunmuyor.

İlk yarı final maçında Real Madrid ile Tottenham bir araya gelirken Fenerbahçe de ev sahibi Bayern Münih’le final mücadelesi verdi. 31 Ağustos’taki finalde Fenerbahçe’yi 6-1 yenen Bayern Münih’le, Real Madrid’i 1-0 yenen Tottenham karşılaşacak. Fenerbahçe ise üçüncülük maçında Real Madrid’le kozlarını paylaşacak.

İLGİLİ HABER Alex de Souza, Almanya`da Fenerbahçe`yi yalnız bırakmadı Alex de Souza, Almanya`da Fenerbahçe`yi yalnız bırakmadı

Yayınlanma Tarihi:20:01,