SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, transfer yapılacak bölgeleri açıkladı!

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Olağan Toplantısı'nda konuşan sarı-lacivertli kulübün başkanı Ali Koç, transfer müjdesi verdi.

Güncellenme: 17:25, 27/07/2019
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, transfer yapılacak bölgeleri açıkladı!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu Olağan Toplantısı’nda konuşma gerçekleştirdi.

Genel gündem haricinde yapılacak transfer hakkında bilgi veren Koç, 3 ya da 4 oyuncu kadroya katacaklarını belirterek, “Tamamen hocamızın istekleri ve arzuları doğrultusunda, sportif direktörümüzün istekleri doğrultusunda bir transfer politikası belirledik. Transfer daha bitmemiştir. 1 veya 2 stoper, 1 orta saha ve 1 forvet daha alacağız. Ancak UEFA kıskacı nedeniyle kolay olmuyor” dedi.

Koç ayrıca transferler hakkında üretilen iddialara da cevap vererek şöyle konuştu;

“Bence Vedat transferi büyük bir başarıdır. Garry Rodrigues’in geliş şekli büyük başarıdır. Rodrigues için de kaynağı hala belli olmayan haberler üretiliyor. Yok neymiş 5 milyon euro ödüyormuşuz da. Tüm belgeler bende gelip bakabilirler.

Eljif’in transferinde bile hedef haline geldik. Yok ben iş ilişkilerimi kullanıyormuşum, Napoli’ye para ödüyormuşum. Bunların sonu yok.”

İLGİLİ HABER Fenerbahçe Başkanı Ali Koç`tan Mustafa Cengiz`e olay yanıt ve transfer açıklaması! Fenerbahçe Başkanı Ali Koç`tan Mustafa Cengiz`e olay yanıt ve transfer açıklaması!

Yayınlanma Tarihi:14:42,