SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ali Koç’un ‘Elmas’ planı!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, genç yıldız Eljif Elmas'ın satışıyla stoper, orta saha ve forvetteki oyuncu ihtiyacını kapatacak. Daha sonra kulübe güçlendirilip bütçe artıda kalacak.

Güncellenme: 08:01, 23/07/2019
Ali Koç’un ‘Elmas’ planı!

Eljif Elmas'ın transferi için Napoli'yle anlaşan Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç, yol haritasını belirledi. SÖZCÜ’nün edindiği bilgiye göre Başkan Ali Koç'un “2-3 transfer” yaparız sözünü ‘ilk 11'de direkt oynayabilecek kalitede' kastıyla söylediği öğrenildi. Napoli'den Eljif Elmas’ın bonservisi için gelecek parayla 4 ya da 5 oyuncu alınabileceği ifade edildi.

İtalyan devinden gelecek parayla üç bölgeye transfer yapılacak.

İLGİLİ HABER Eljif Elmas Napoli`de... Rekor transfer sonrası Fenerbahçe`den veda mesajı Eljif Elmas Napoli`de... Rekor transfer sonrası Fenerbahçe`den veda mesajı

ÖNCELİK KİRALIK

Fenerbahçeli üst düzey yetkililer, teknik heyetin talebi doğrultusunda önceliği stoper, 6 numara ve kanat özelliği de bulunan bir forvete verdi.

Bu üç kritik eksik giderildikten sonra kadroda az oyuncunun bulunduğu bazı bölgelere alternatif isimler alınacak. Yönetim, Eljif Elmas’tan gelen paranın tamamını harcamayacak. Öncelik yine kiralıklarda olacak.