SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray’dan flaş sakatlık açıklaması…

Galatasaray’dan flaş sakatlık açıklaması…

Galatasaray'da yeni transfer Şener Özbayraklı'nın sağ ayak baş parmağında kırık tespit edildi. Oyuncunun tedavisine başlandığı belirtildi.

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya’da tüm hızıyla sürdüren Galatasaray’da bir sakatlık gelişmesi yaşandı. Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre Şener Özbayraklı’nın sağ ayak baş parmağında kırık tespit edildi ve oyuncunun tedavisine başlandı.

Yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: “Şener Özbayraklı'nın sağ ayağına aldığı darbe sonrası yapılan tetkiklerinde 1. parmak distal falanksta (baş parmak kemiği) non deplase (ayrılmamış) kırık hattı tespit edildi. Tedavisine başlanan oyuncumuz, takımdan ayrı özel bir program dâhilinde çalışmalarına devam edecek.”

21 Temmuz 2019 Fenerbahçe ve Galatasaray`ın YouTube savaşı! 1 milyon abone... Fenerbahçe Spor Kulübü`nün resmi YouTube kanalı 1 milyon aboneye ulaştı ve bunu başaran ilk Türk takımı oldu. Sarı lacivertlilerin ardından Galatasaray da Twitter`da yaptığı kampanya ile abone sayısını 1 milyona ulaştırdı. Beşiktaş ise 322 bin abone sayısına sahip. İlgili Haberi Oku