SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe, Avusturya kampına yağmurla başladı! Yanal’ın Wolfsburg karşısında 11’i şekilleniyor

Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdürüyor. Sarı-lacivertliler yağmur altında çalışırken Ersun Yanal'ın Wolfsburg karşısındaki ilk 11'i de büyük ölçüde kesinleşti. Yanal, Tolga Ciğerci'yi Bursaspor maçında olduğu gibi sağ bekte kullanması bekleniyor. (Haber: İrfan Yirmibeş / Fotoğraflar: Fatih Erdoğdu)

Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarını Avusturya kampında sürdürüyor. Kampın ilk gününde çalışmalar, yağmur altında devam ederken taktik çalışmada Ersun Yanal, Tolga Ciğerci'ye yine sağ bekte görev verdi.
Defans dörtlüsünü Tolga Ciğerci, Serdar Aziz, Sadık Çiftpınar ve Hasan Ali Kaldırım'dan oluşturan Yanal, Emre Belözoğlu ve Ozan Tufan'a yer verdi.
Ozan ve Tolgay arasında zaman zaman tercih yapan Yanal, kanatlarda Victor Moses ve Garry Rodrigues'e yer verirken, forvet arkasında ise Max Kruse'ye yer verdi.
Santrforda Vedat Muriqi'yi kullanan Yanal, kalede de Harun'a yer verecek. Fenerbahçe'nin pazartesi oynanacak Wolfsburg maçına bu 11'le çıkması bekleniyor.
Öte yandan Fenerbahçe'de yeni transfer kaleci Altay Bayındır ilk kez eldiveni giydi ve kaleci antrenmanında yer aldı.
Sağ el 4. parmağındaki sakatlık nedeniyle transfer olduğu günden bugüne kaleci antrenmanında yer almayan Altay Bayındır geçen hafta elindeki Atel çıkarılmıştı.