SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İpek Soylu, Çekya’da finalde

Milli tenisçi İpek Soylu, Çekya'da finalde. Bu yıl dört tekler şampiyonluğu elde eden Soylu, 25 bin Dolar ödüllü ITS Cup turnuvasında yarı finalde Çekyalı raket Johana Markova'yı 6-3 ve 7-5'le geçerek 21 Temmuz'daki finalde yine ev sahibi ülkeden Jesika Maleckova ile eşleşti.

Güncellenme: 17:46, 20/07/2019
İpek Soylu, Çekya’da finalde

Milli tenisçi İpek Soylu, Çekya’nın Olomouc kentinde düzenlenen toplam 25 bin Dolar ödüllü ITS Cup turnuvasında finale yükseldi. Soylu, yarı final karşılaşmasında ev sahibi ülkeden Johana Markova’yı 6-3 ve 7-5’lik iki set sonucunda geçerek finale çıktı.

Bu sezon ilk kez toprak kortta final mücadelesine çıkacak olan İpek Soylu, bu yıl ki 5’inci tekler şampiyonluğunu kazanmak için mücadele edecek. Soylu, bu yıl Mısır’da iki; Tayland ve Portekiz’de ise bir kez şampiyon olma başarısı göstermişti. Milli tenisçi, final mücadelesinde 21 Temmuz’da ev sahibi ülkeden Jesika Maleckova karşı karşıya gelecek. İLGİLİ HABER Milli tenisçi İpek Soylu, Sözcü Skor`a konuştu: `Hedefim ait olduğum yere dönmek!` Milli tenisçi İpek Soylu, Sözcü Skor`a konuştu: `Hedefim ait olduğum yere dönmek!`