SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in zor anları! ‘Senin için 800 km yol geldim’

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdüren Galatasaray'ı kamp yaptığı otelde taraftarlar ziyaret etti. Avrupa'nın birçok şehrinden gelen sarı kırmızılı taraftarlar sabah antrenmanının iptal olduğunu öğrenince 10 saat boyunca akşam idmanını bekledi. Öte yandan bir engelli taraftarın Fatih Terim'den imza alma çabası ise Sözcü muhabirlerinin kamerasına takıldı.

SKOR ÖZEL | Mesut Yıldırım
Güncellenme: 22:23, 20/07/2019
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in zor anları! ‘Senin için 800 km yol geldim’

Sezon öncesi kamp için Avusturya’ya giden Galatasaray’ın kaldığı otele sarı kırmızılı taraftarlar akın etti.

Avrupa’nın birçok şehrinden gelen taraftarlardan bazıları 600 km’den fazla yol kat ederken, sabah antrenmanının yoğun fırtına ve yağış nedeniyle iptal olması gurbetçi vatandaşları üzdü.

Buna rağmen otel önünden ayrılmayan ve yaklaşık 10 saat boyunca akşam antrenmanını bekleyen sarı kırmızılı taraftarlar, teknik direktör Fatih Terim’den imza almak için yoğun çaba sarfetti.

Bir engelli taraftarın teknik direktör Fatih Terim’den imza alma çabası Avusturya kampındaki Sözcü muhabirlerinin kamerasına takıldı.

Terim’e sesini duyurmaya çalışan taraftarın “Söz vermiştin ya, senin için 800 km yol geldim” sözleri yağmur ve fırtına arasında kayboldu.

Kötü hava şartlarına rağmen taraftarları kırmayan Terim’in zor anlar yaşadığı görüldü.

Video-Fotoğraf: Hüseyin Çağlar

Yayınlanma Tarihi:22:14,