SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Jean Michael Seri’den Galatasaray taraftarına mesaj!

Galatasaray'ın yeni transferi Jean Michael Seri, açıklamalarda bulunurken Galatasaray taraftarına bir mesaj gönderdi. Seri, "Galatasaray için ruhumda ve bedenimde ne kadar güç varsa kullanacağım, her şeyimi vereceğim" dedi.

Güncellenme: 00:47, 19/07/2019
Jean Michael Seri’den Galatasaray taraftarına mesaj!

Galatasaray’ın İngiliz ekibi Fulham’dan kiraladığı Jean Michael Seri, “Galatasaray için ruhumda ve bedenimde ne kadar güç varsa kullanacağım, her şeyimi vereceğim.” dedi. GS TV’ye açıklamalarda bulunan Fildişi Sahilli futbolcu, transferinden dolayı mutlu olduğunu belirterek, şöyle konuştu:

“Galatasaray’ın çok büyük bir kulüp olduğunu biliyorum. Ayrıca kulübün büyük bir tarihi var. Bir de Didier Drogba burada oynarken, milli takımla Belçika’yla oynadığımız bir hazırlık maçında bine yakın Galatasaray taraftarı onu desteklemeye gelmişti. Çılgın bir şey diye düşünmüştüm. Taraftarımıza şunu söylüyorum: Galatasaray için ruhumda ve bedenimde ne kadar güç varsa kullanacağım, her şeyimi vereceğim. Çünkü Galatasaray taraftarı bunu hak ediyor. Böyle bir taraftar varsa bir takımın bunu yapması gerekir. Bunu yaptıktan sonra sezon sonunda aldığımız sonuçları göreceğiz.” İLGİLİ HABER Galatasaray`ın yeni transferi Okan Kocuk: `Bu benim ilk Galatasaray formam değil ama en özeli` Galatasaray`ın yeni transferi Okan Kocuk: `Bu benim ilk Galatasaray formam değil ama en özeli`

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ise Seri transferini şu sözlerle değerlendirdi:

“Galatasaray ruhunun dünyayı kapsar şekilde yürümesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bir dünya yıldızı, Galatasaray gibi bir dünya devine yakışır şekilde transfer oldu, geçici de olsa. Ben bu vesileyle hem sevgili Abdurrahim Albayrak’a, hem Şükrü Hanedar’a hem de oyuncunun menajerlerine çok teşekkür ediyorum. Umuyorum ki Seri hem Türk futbolunun marka değerine, hem yayıncı kuruluşun ticari gelirine katkılar sunacak. Bunu da niyaz ve umut ediyorum. Türk futbolu ve Galatasaray için hayırlı olmasını diliyorum.”

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak da transferle ilgili, “Taraftarımızı coşturan, herkesi mutlu eden bir transfer oldu. Bugün herkesin dilinde Seri vardı. Şampiyonluklara Seri’yle beraber seri şekilde devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı. İLGİLİ HABER Galatasaray`ın aklı Radamel Falcao`da! İşte transferdeki tüm detaylar... Galatasaray`ın aklı Radamel Falcao`da! İşte transferdeki tüm detaylar...