SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın 2019-20 sezonu formaları tanıtıldı!

Süper Lig ekibi Beşiktaş'ın 2019-20 sezonunda giyeceği formalar Twitter'dan yapılan paylaşımlarla tanıtıldı. İşte siyah beyazlıların bu sezon giyeceği formalar...

Beşiktaş futbol takımlarının 2019-2020 sezonunda giyeceği formalar, kulübün sosyal medya hesabından ve adidas firması tarafından taraftarların beğenisine sunuldu.
Forma tanıtımında kaleci Loris Karius ile kadın futbol takımı oyuncusu Didem Karagenç yer aldı.
Yeni sezon formalarına ilişkin adidas'ın açıklamasında görüşleri yer alan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "Hayatın her anında gururla taşıyacağımız 2019-2020 futbol sezonu formaları yepyeni bir heyecan ve başlangıcın habercisi olarak taraftarımızla buluşuyor. Bu heyecana kadın futboluna olan inanç ve desteğimizle birlikte hem iç saha hem de deplasman kadın formalarımızı ortak etmekten ayrıca mutluluk duyuyoruz." ifadelerini kullandı.
Beşiktaş futbol takımlarının yeni sezonda giyeceği formalar yarın satışa sunulacak. İşte yeni formaların tasarım hikayeleri...
2019-2020 Sezonu Beşiktaş 3. forma tasarımı geçmişten esinleniyor. 93-94 sezonundan ilham alan formada; farklı bir görünüm yakalamak amacıyla geleneksel siyah ve beyaz renklere ek olarak göz alıcı lila rengi de kullanılıyor.
Beşiktaş’a ait klasik tasarımdan ilham alan ve adidas’ın Tango tasarım dili ile üretilen 2019-2020 Sezonu Beşiktaş Deplasman Forması, cesur ve güçlü görünümü ile dikkat çekiyor.
2019-2020 Sezonu Beşiktaş İç Saha Forması; diyagonal adidas ikonik 3 bant detaylarıyla 90’lı yıllardan ilham alıyor ve beyaz rengiyle asaleti temsil ediyor.