SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ahmet Ağaoğlu, Yusuf Yazıcı’nın geleceği hakkında konuştu: ‘Yusuf’un kafasında…’

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Yusuf Yazıcı'nın takımdaki geleceği hakkında konuştu. Ağaoğlu, "Yusuf'un kafasında Avrupa'da oynamak var. Kendisine seneye gitmesi yönünde teklif yaptık fakat oyuncu gitmek istediğini ısrarla söyleyince yapacak bir şey kalmadı" dedi.

Güncellenme: 22:40, 17/07/2019

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Bein Sports’a özel açıklamalarda bulunurken bir süredir gündemi meşgul eden Yusuf Yazıcı transferine de değindi. Trabzonspor taraftarının merakla beklediği konu hakkında net konuşan Başkan Ağaoğlu, “Yusuf’un kafasında Avrupa’da oynamak var. Kendisine seneye gitmesi yönünde teklif yaptık fakat oyuncu gitmek istediğini ısrarla söyleyince yapacak bir şey kalmadı” dedi.

İLGİLİ HABER Spor Toto Süper Lig 2019-2020 Fikstür Çekimi yapıldı! İşte dev maçların oynayacağı haftalar ve ilk hafta maçları! Spor Toto Süper Lig 2019-2020 Fikstür Çekimi yapıldı! İşte dev maçların oynayacağı haftalar ve ilk hafta maçları!

Buna rağmen Fransa Ligue 1 ekiplerinden Lille’den başka Yusuf Yazıcı için teklif yapan kulüp olmadığının altını çizen Ağaoğlu cevabıyla Lille’den teklif geldiği iddialarını doğrularken, “Yusuf Yazıcı’ya sadece Lille Kulübü’nden teklif geldi fakat bu teklif bizim beklentilerimizi karşılamadı. Transfer şuanda askıda” ifadelerini kullandı ve daha iyi bir teklif beklendiğini belirtti.