SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sergen Yalçın’dan genç futbolcuya özel ilgi

Kamp çalışmalarına Düzce Topuk Yaylası Tesisleri’nde devam eden E.Y. Malatyaspor’da Teknik Direktör Sergen Yalçın, genç futbolcu Berk Yıldız ile yakından ilgileniyor.

Güncellenme: 16:27, 15/07/2019
Sergen Yalçın’dan genç futbolcuya özel ilgi

Düzce Topuk Yaylası’nda yeni sezon hazırlıklarına devam eden Yeni Malatyaspor’da milli maçlardan dolayı tatiline geç başlayan ve teknik ekip tarafından ekstra izin verilen Arturo Mina'nın da bugün kampa katılması bekleniyor.

Yaptığı çalışmalarla güç depolayan Malatya ekibinde Teknik Direktör Sergen Yalçın'ın, Avrupa maçları için kafasındaki kadroyu da yavaş yavaş netleştirmeye başladığı öğrenildi. Sergen Yalçın'ın özellikle Berk Yıldız'ın performansından memnun kaldığı ve genç futbolcuyla idmanlarda özel olarak ilgilendiği ifade edildi.

İLGİLİ HABER Sergen Yalçın`dan Beşiktaş açıklaması! `Kırgın değilim` Sergen Yalçın`dan Beşiktaş açıklaması! `Kırgın değilim`

Yeni transfer Hadebe'nin de yeni takımına çabuk uyum sağladığı ve sıcak tavırlarıyla arkadaşlarıyla kısa sürede kaynaştığı belirtildi.

Bu arada Yeni Malatyaspor, Topuk Yaylası kampında 18 Temmuz Perşembe günü Sivasspor ile bir hazırlık müsabakası oynayacak.