SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe’nin yeni transferi Garry Rodrigues’ten ilk sözler

Fenerbahçe’nin yeni transferi Garry Rodrigues’ten ilk sözler

Fenerbahçe'nin Suudi Arabistan ekibi Al-İttihad takımında kiraladığı Garry Rodrigues, açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’nin yeni transferi Garry Rodrigues, sarı-lacivertli formayı giyeceği için çok mutlu olduğunu söyledi. Yöneticilerden Selahattin Baki ile Ülker Stadı’nı gezen 28 yaşındaki futbolcu, FB TV’ye açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’de bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Rodrigues, “Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpte oynayacağım için gurur duyuyorum. Fenerbahçe’de olduğum için çok mutluyum, çok özel hislere sahibim. Burada şampiyon olmak için elimden gelen her şeyi yapacağım” diye konuştu.

13 Temmuz 2019 Fenerbahçe Üniversitesi`ne dev kaynak! 300 milyon TL yatırım... Uzun yıllardır hayali kurulan Fenerbahçe Üniversitesi, Medicana Grubu ile yapılan işbirliği sonrasında bu yıl eğitim hayatına başlıyor. Yeni kurulan üniversiteye 5 yıl içerisinde 300 milyon TL yatırım yapılacak. İlgili Haberi Oku

Taraftarların desteğinden dolayı motivasyonunun en üst seviyeye çıktığını da aktaran tecrübeli futbolcu, sözlerini şöyle tamamladı:

“Taraftarının desteği her oyuncuyu mutlu eder. Bu sevgiyi karşılıksız bırakmayıp elimden geleni yapacağım. Fenerbahçe gibi büyük takımların amacı her zaman şampiyon olmaktır. Şampiyonların amacı şampiyon olmaktır. Benim amacım da bu… Bu amaç doğrultusunda elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.”