SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dries Mertens’in eşine yaptığı sözlü şaka başına iş açtı

Belçikalı yıldız futbolcu Dries Mertens, sezon öncesi hazırlık kampına gitmeden önce eşine bir şaka yapmak istedi, Ancak yaptığı şaka sonrası beklediği tepkiyi alamayan Dries Mertens, kumsalda azar işitmekten kaçamadı.

İtalya Serie A takımlarından Napoli’de forma giyen 32 yaşındaki Belçikalı yıldız futbolcu Dries Mertens, takımının sezon başı hazırlık kampı öncesi başını belaya sokmayı başardı. Sosyal medya hesabından eşi televizyon yapımcısı Kat Kerkhofs’un bir fotoğrafını paylaşan Mertens, yaptığı haylaz yorum sonrası kumsalda azar işitmekten kaçamadı.

12 Temmuz 2019 Conor McGregor`a bir gece yetti! En zenginler listesine girdi Karma dövüşçü Conor McGregor, son bir yılda sadece bir kez dövüşmesine rağmen Forbes`ın en zenginler listesinde kendisine yer buldu. İlgili Haberi Oku

Sezon öncesi kampına katılmasına sayılı günler kala eşinin bir fotoğrafını Instagram hesabına koyan Mertens, fotoğrafın üzerine “Bunu özleyeceğim” yazdı. Buraya kadar normal olan her şey, fotoğrafta biraz aşağıya bakıldığında karıştı. Eşinin göğüslerinin üzerine “Bu ikisini de” yazan Mertens, eşinin sinirlerini tepesine çıkartmayı başardı. Mertens’in yaptığı şakayı pek de ılımlı karşılamayan Kat Kerkhofs, gülmek hatta tebessüm etmek yerine Mertens’i azarlamaya başladı.

Sahilde tatilin tadını çıkaran Mertens, eşinin fotoğrafı ve yorumu görüp hızla kendisine doğru koşmasıyla yanlış bir şeyler olduğunu anladı. Ancak kaçacak yeri olmayan Mertens, kumsaldaki insanların için eşinin fırçasına katlanmak zorunda kaldı. Oldukça hararetli bir şekilde Mertens’in üzerine gittiği gözlenen Kat Kerkhofs’un karşısında yıldız futbolcu, adeta yaramaz bir çocuk gibi kaldı.