SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ahmet Ağaoğlu’ndan Yusuf Yazıcı ve Lille yanıtı: ‘5 Euro’ları bantla yapıştırmaya başlamış’

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, bugün forma satışının ardından akşam saatlerinde 'Passolig' gişesinde kombine sattı, taraftarlara `Hasılat sağlam. Transfer için paraları topluyoruz" şeklinde espri yaptı.

Bugün öğleden sonra TS Club mağazasında kasaya geçerek forma satışı yapan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, saat 18.00´de ise Ortahisar İlçesi Atatürk Alanı´nın üst tarafında yer alan 'Passolig' gişelerinde kombine satışı gerçekleştirdi.
Ağaoğlu, para üzerini almayan taraftarları ise tebrik ederek, "Allah razı olsun. Üstü kalsınlardan gidiyoruz. Hasılat sağlam. Transfer için paraları topluyoruz" şeklinde espri yaptı.
"Gaston Campi bugün ya da yarın Türkiye´ye gelecek. Nokta transferler konusunda çok aceleci olmaya gerek yok. Her şey planlarımız doğrultusunda gidiyor. O konuda sıkıntı yok."
"Zaman maddi açıdan bakıldığında bizim lehimize işliyor. Herkes sabırlı olsun. Biz gereğini yapacağız, yapıyoruz da, yapmaya da devam edeceğiz."
Kombine satışları sırasında bir basın mensubunun Yusuf Yazıcı için Lille kulübünün yaptığı teklif karşısında yönetimin tavrının ne olacağına yönelik sorusuna, `Son aldığım duyumlara göre Lille kulübü başkanı 5 Euroları bantla yapıştırmaya başlamış´ şeklinde gülerek esprili yanıt verdi
"Zaten şu an takımda 3 tane aslan gibi golcü var. Salih var, Muhammet var, her ne kadar dün akşam penaltı kaçırsa da Ekuban var. Gol üretmekte zorlanmayız. Bir santrfor kadar gol atma yeteneğine sahip Nwakaeme´miz var. Sıkıntı yok"
Ağaoğlu Gaston Campi ve forvet transferine yönelik ise şu ifadeleri kullandı;
TS Club mağazasında kasaya geçerek forma satışı yapan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, saat 18.00´de ise Ortahisar İlçesi Atatürk Alanı´nın üst tarafında yer alan 'Passolig' gişelerinde kombine satışı gerçekleştirdi.