SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ronaldo… Dele Alli… Neuer… Futbolcuların lüks yarışı!

Yaz sezonunda tatile çıkan dünyaca ünlü futbolculardan bazıları, yat kiralayarak stres atıyor. Ronaldo, Dele Alli, Neuer gibi yıldızların tatilini geçirdiği yatların kiraları, dudak uçuklatıyor.

Futbolda sezonun kapanmasının ardından yıldız futbolculardan bazıları, tatilde yat kiralamayı tercih ediyor. Ronaldo, Dele Alli, Neuer, Sterling gibi yıldızların, lüks yarışına girdikleri yatlarının kiraları dudak uçuklatıyor.
En pahalı yatın Ronaldo'ya ait olduğu bazı yıldız futbolcuların tatillerini geçirdikleri yatlar ve yatların haftalık kiraları:
Daley Blind: Tatilini İtalya'da Amalfi Sahili'nde geçiren Daley Blind, kiraladığı yata haftalık 142 bin 900 lira ödüyor.
Jan Oblak: Tatil için İspanya adalarından İbiza'yı tercih eden Jan Oblak'ın yatı haftalık 164 bin 300 TL tutuyor.
Raheem Sterling: Tatilini ABD'nin Florida eyaletinde sürdüren Dele Alli, yatı için haftalık 171 bin 500 TL ödüyor.
Tatili İspanya'nın Balear Adaları'nda birlikte geçiren Manuel Neuer ve Mario Götze, birlikte kiraladıkları yata haftalık 250 bin TL veriyorlar. Masrafları ikiye bölen ikili, belki de en uygun yat tatilini geçiren yıldızlar oluyorlar.
Dele Alli: Fransa'nın Saint Tropez kasabasında geçiren Dele Alli, yatı için haftalık 286 bin TL veriyor.
Tatil için yıldız futbolcuların kiraladığı en pahalaı yat ise Ronaldo'ya ait. Yunanistan'da tatilini geçiren Ronaldo, yatı için haftalık 1 milyon 300 bin TL ödüyor.