SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe transferlerinin ardından kombinelere ilgi arttı

Fenerbahçe transferlerinin ardından kombinelere ilgi arttı

Fenerbahçe'nin Max Kruse ve Vedat Muriqi transferlerinin ardından kombine satışlarında büyük artış oldu. Yenileme ve komgre üyelerine satışa sunulan kombinelere ilgi yoğundu.

Fenerbahçe'de geçen sezon satışa sunulan tüm kombineler taraftarın yoğun ilgisi ile karşılanmış statta boş koltuk kalmamıştı. 2018-19 Süper Lig Sezonunu kötü geçiren Fenerbahçe'de taraftarın kombineye ilgisi yine azalmadı.

Öncelikle yenilemelere açılan Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı kombineleri, 8 Temmuz 2019 tarihi itibariyle de kongre üyelerine özel satışa sunuldu. Özellikle Max Kruse ve Vedat Muriqi transferleri sonrası taraftarlar kombinelere büyük ilgi gösterdi. Kombine satışları bugün itibariyle 25 bin rakamına yaklaştı.

09 Temmuz 2019 Vedat Muriqi`nin filmleri aratmayan zor hayatı! Savaştan çıkan yıldız... Süper Lig`de 2019-2020 sezonu transfer döneminin en çok konuşulan ismi olan ve Fenerbahçe`ye imza atan Vedat Muriqi, Kosova`daki savaş döneminde yaşadığı zorlukları anlattı. İlgili Haberi Oku

Geçen sezon 38 binin üzerine kombine satışıyla kendi rekorunu kıran Fenerbahçe Kulübünde, 12 Temmuz’da genel satışın başlamasıyla bu rakama yeniden yaklaşılması bekleniyor.