SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe’nin yeni golcüsü Vedat Muriqi’den ilk açıklamalar: ‘İyi ki buraya geldim!’

Fenerbahçe’nin yeni golcüsü Vedat Muriqi’den ilk açıklamalar: ‘İyi ki buraya geldim!’

Fenerbahçe'ye transfer olan Vedat Muriqi ilk açıklamalarını yaptı. Muriqi, "Çocukluğumdan beri hayalini kurduğum çubukluya kavuştuğum için mutluyum. İyi ki buraya geldim" dedi.

Galatasaray’ın da transferi için uzun süre çaba harcadığı Vedat Muriqi, Fenerbahçe’ye transferinin ardından kameraların karşısına geçti. Kulüp televizyonunda kendi transferini spiker olarak kendi sunan Vedat, ardından transferle ilgili duygularını dile getirdi.

08 Temmuz 2019 Vedat Muriqi imzayı attı! İşte yıldız golcünün forma numarası! Fenerbahçe`nin yeni golcüsü Vedat Muriqi resmen imzayı attı. Muriqi gelecek sezon 94 numaralı formayı giyecek. İlgili Haberi Oku

Hayalini kurduğu formayı giydiğini dile getiren Vedat Muriqi, “Türkiye’nin en büyük ailesine üye olduğum için çok mutluyum, çok gururluyum, onurluyum. Çocukluğumdan beri hayalini kurduğum çubukluya kavuştuğum için mutluyum. İyi ki buraya geldim. Taraftarımıza da destekleri için çok teşekkür ediyorum. Kulübümüze yakışır bir futbolcu olacağım. Sahada iyi mücadele gösterip goller atmak istiyorum” dedi.

İmzadan sonra Topuk Yaylası’na giden 25 yaşındaki golcüyü Fenerbahçe İdari Menajeri Volkan Ballı karşıladı. Burada da kısa bir açıklamada bulunan sarı-lacivertli futbolcu, performans antrenörü Zeki Göle ile ayağının tozuyla antrenmana başladı.